BilimİnternetMobil

WhatsApp’ta karşıdaki kişi görmeden mesajları okuma

Dünyanın en popüler online mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, bazı özellikleri ile hala kullanıcıların isteklerine cevap veremez konumda. Bir çok kişinin ortak şikayeti olan “karşıdaki kişi görmeden mesajları nasıl okurum ?” sorununa çözüm bulmaya çalışacağız. Bu sorunu çözebiliyoruz  ama bu sefer de karşı tarafın en son ne zaman WhatsApp kullandığını göremiyoruz.

Aşağıdaki yöntem ile çevirmiçi olmadan WhatsApp’ta karşı tarafın yazdıklarını online olmadan görebilmekteyiz.

Uçak modunu açarak karşı tarafın yazdıklarını online olmadan görebilirsiniz…

Karşı taraftan WhatsApp mesajı geldiğinde telefonunuzun “Uçak Modu” nu aktif hale getirin. Bu sayede hem akıllı telefonunuzun mobil verisi kapatılacaktır hem de karşı taraf sizin okuduğunuzu göremeyecektir.
Android işletim sistemli ve iOS işletim sistemli telefonlarda üst menüden direkt olarak “Uçak Modu” nu açabilirsiniz.

Tüm bunları yaptıktan sonra WhatsApp uygulamanızı açabilir ve güvenle karşı tarafın yazdıklarını okuyabilirsiniz. Bahsedilen işlemi tam olarak yaptığınızda okundu bilginiz karşı tarafın telefonunda gözükmeyecektir.

Mesajı okuduktan sonra Uçak Modu’nu devre dışına bırakarak Mobil veriyi açtığınızda karşı tarafın yazdığı mesaj okunmamış olarak gözükecektir.

Üstte bahsedilen yönergelerle WhatsApp’ta karşı taraftan gelen mesajları, karşı tarafın haberi olmadan okuyabilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu