Genel

Yol Yardım Aracı Dönüşümü İçin Detay Endüstri’ye Danışın

Detay Endüstri firması ağırlıklı olarak araç üstü kabin ekipmanları, çekmeceli kalıp rafları, çalışma tezgâhları, malzeme ve alet dolapları, hafif ve orta yük raf sistemleri üretimleri alanında faaliyet göstermektedir.

Firma 1984 yılından bu yana Bursa ilinden Türk sanayisine hizmet vermektedir. Detay Endüstri firması ürettiği ürünlerini fabrikalar, tersaneler, oto servisleri, hastaneler, üniversiteler, kütüphaneler ve daha birçok sektöre satmaktadır.

Detay Endüstriyel Ekipmanlar Ltd. Şti. müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Firma satış sonrası hizmetlerde ve ürün kalitesi konularında güvenilir bir firma olmayı ilke edinmektedir.

Detay Endüstri firmasının üretmiş olduğu ürünler arasında araç içi dolap ve raf sistemleri, çekmeceli kalıp rafı, çalışma tezgâhları, malzeme dolapları, raf sistemleri, arşiv kompakt sistemleri, takım arabaları, bilgisayar dolapları, soyunma ve klasör dolapları yer almaktadır.

Raf sistemi birçok işletmenin tercihi olup fabrikaların ve işletmelerin depolama hizmetlerine kolaylık sağlamak amacıyla üretilmektedir. Ürünlerin depo alanında düzenli istiflenmesi ve depolanması için raf sistemi, özellikle lojistik destek sağlayan, toptan ve perakende ürünler alıp satan firmalar için uygundur. Raf sistemleriyle depolama firmaların depolama maliyetini düşürür ve aynı zamanda çok fazla olan ürünleri küçük alanlara sahip işletmelerde depolama fırsatı sunar.

Detay Endüstri firması tarafından üretilen depolama raf sistemleri, özellikle küçük işletmelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Küçük işletmelerin bu depolama rafı hizmetlerini tercih etme sebeplerinden biri, ürünleri yüksek kapasitede tutmak için küçük bir alana izin vermesidir.

Birçok farklı tip ve alana hizmet verebilen bu raflar, araçlar için araç üstü raf sistemi olarak da kullanılabilmektedir. Yol yardım aracı raf sistemi ise taşıma işlemini gerçekleştiren aracın içinin düzenlenmesi sayesinde aracın taşıma kapasitesinin artırılması anlamına gelmektedir.

Kamyon, tır gibi taşıma araçlarında bu tür araç üstü raf sistemlerine gerek kalmazken, minibüs, kamyonet gibi daha küçük araçların kapasitesi artırılmaktadır. Bu sayede bu tür araçların taşıyabileceği ürün kapasitesini maksimize edilmektedir.

Detay Endüstri firmasının ürettiği araç üstü dolaplar ve çekmeceli kalıp rafı sistemleri ise başta lojistik sektörü olmak üzere birçok firma ve sektörün ortak kullandığı bir hizmettir. Araç dolapları ve kalıp rafı sistemlerinin özellikleri uygun kullanım alanlarında veya uygun tasarım altında kullanılmazsa taşıma anlamında çeşitli problemler ortaya çıkabilmektedir.

Günümüz gelişen lojistik sektöründe sıklıkla kullanılan bu depo raf sistemleri, kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Detay Endüstri depo raf sistemleri, perakende ve toptan ürün hizmeti veren işletmelerin depolama hizmetlerini karşılamak üzere üretilmektedir.

Günümüzde gün geçtikçe gelişen lojistik sektörü bu depo raf sistemlerini sıklıkla kullanmaktadır.

Detay Endüstri firmasının yaptığı üretimler ve ürünlerinin özellikleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.detayendustri.com internet adresi üzerinden Detay Endüstri firmasının web sitesine giriş yaparak gerekli bilgileri almaları mümkündür.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu