BilimİnternetMobil

WhatSim’in özellikleri neler, nasıl kullanılır ?

WhatsApp uygulaması yapmış olduğu ortak çalışmalar ile daha fazla kitleye ulaşmayı hedefliyor. Son yapmış olduğu yeniliklerden olan WhatSim sayesinde sizlerde bedava WhatsApp kullanabilirsiniz. İnternet paketinize gerek duymadan bedava WhatsApp kullanmak istiyorsanız sizlerde WhatSim satın alarak 2016 yılında olası bir durumda yurtdışına çıktığınız vakit herhangi bir Wifi’ye ihtiyaç duymadan WhatSim ile iletişimlerinizi kolaylıkla halledebilir ve WhatsApp kullanmaya devam edebilirsiniz. Kredi sistemi ile çalışmakta olan WhatSim 2016 yılında ChatSim olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sizlerde yıllık 40TL’ye ChatSim alarak 1 yıl boyunca internet paketine, Wifi’ye gerek kalmadan istediğiniz yerden istediğiniz şekilde bedava WhatsApp kullanabilirsiniz. Lakin ChatSim kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus var, ChatSim kullanarak normal şartlarda bedava olarak WhatsApp kullanabilirsiniz, mesaj yazabilir ve emojileri sorunsuzca gönderebilirsiniz. Bunun haricinde eğer ki WhatSim kullanırken bir resim veya video almak istiyorsanız bunun için kredi kullanmanız gerekmektedir. Her bir resim için 5 Kredi ve her video için 10 kredi isteyen WhatSim seçeneğinde 2.000 kredi ekstra olarak 40TL olup 5.000 kredi 100TL’dir. Eğer ki bana bu krediler yetmez diyorsanız da 10.000 kredi seçeneğini sunan WhatSim 10.000 kredi için 200TL istemektedir.

WhatSim Nereden Satın Alabilirim?

Buy now – ChatSim adresine giderek buradan WhatSim yani ChatSim siparişinizi kredi kartınızı kullanarak sipariş verebilirsiniz, kısa sürede belirtmiş olduğunuz adresinize gelecek olan sim kartını telefonunuza takarak bedava WhatsApp kullanabilirsiniz.

WhatSim ile Normal Sim Kartımı Aynı Anda Kullanabilir Miyim?

Hayır, WhatSim ile normal hattınızı aynı anda kullanamazsınız. Eğer ki telefonunuz için çift sim kartlı ise, 2. yuvaya WhatSim kartınızı ekleyerek bunu kullanabilirsiniz. Bunun için genellikle çift sim destekli olarak telefon kullanıcıları tarafından WhatSim tercih edilmektedir.

WhatSim Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • 2016 yılından itibaren WhatSim artık ChatSim olarak hizmet vermektedir.
  • ChatSim ile internete gerek kalmadan sadece bu sim kartı ile internete bağlanabilirsiniz.
  • Yıllık 40TL’ye bedava olarak WhatsApp kullanabilirsiniz.
  • ChatSim satın alabilmek için, internet bankacılığını destekleyen kredi kartınıza ihtiyacınız vardır.
  • ChatSim kullanırken WhatsApp üzerinden alacağınız her görüntü için belli bir kredi vermeniz gerekmektedir, eğer ki ChatSim kartınızda kredi yoksa yine chatsim.com adresinden kredi yüklemesi yapabilirsiniz.

ChatSim Geldi Nasıl Aktif Edebilirim?

ChatSim Active adresine giderek burada bulunan  seçenek ile ChatSim kartınızı kolaylıkla aktif edebilirsiniz. Burada sizler için istenilen bilgilerden olan ChatSim numarası, PİN, PUK, ChatSim seri numarası ile ChatSim kartınızı aktif edebilir ve bedava WhatsApp kullanabilirsiniz.

Whatsapp kullanımıza etki eden internetiniz için hız testi yapmak istiyorsanız bu bağlantıyı takip edin.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu