Mobil

Whatsapp’ta Silinen Mesajları Nasıl Geri Getirebiliriz?

WhatsApp zaman zaman, kullanıcılarının mesaj geçmişini güncellemekte ve bunu kaydetmektedir. Dileyen kullanıcılar diğer yedekleme seçeneklerinden de faydalanabiliyor. Bunun için eğer Whatsapp silinen mesajları geri getirme işlemini yapmak istiyorsanız, önce uygulamanızı silmeniz lazım. Ardından uygulamayı geri yükledikten sonra size uyarı olarak gözükecek olan ‘mesajları geri yüklensin mi’ seçeneğinize evet yanıtını vermeniz lazım.

WhatsApp Yedekleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Uygulama ayarları üzerinden kolaylıkla yedekleme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bunun için WhatsApp uygulamasını açıp ayarlar sekmesini kullanmanız lazım. WhatsApp mesajları geri getirme konusunda da bu işlemi yaparsanız daha avantajlı olursunuz.  Ayarlar sekmesine girdikten sonra, en alt kısımda bulunan yedekleme sekmesine tıklamanız lazım. Aynı zamanda isterseniz konuşmalarınızı e- posta adresinize de gönderebilirsiniz

WhatsApp Mesaj Alamama Sorunları

Bazen internetiniz aktif olsa dahi, konuşma mesajlarını alamayabilirsiniz. Hatta bunun için mesajlarınız kontrol ediliyor ya da size birkaç mesaj var şeklinde uyarılar da alabilirsiniz. Bu gibi durumlar için Whatsappdestek. net sitesinden destek alabilirsiniz.  Yanı sıra, telefon hafızanızda sorun varsa, bunun için silme işlemi yapabilirsiniz.  Ön belleği de boşaltabilir, bu şekilde mesaj alım sorununu çözebiliriniz.

WhatsApp Teknik Destek için En İyi Adres

WhatsApp sorunları, özellikle her yeni güncellemede sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. WhatsApp yazıları geri getirme, videoları açma, arama yapabilme gibi birçok konu için Whatsappdestek. net adresini kullanabilirsiniz. Buradaki destek sekmesinden yararlanabilir, blog yazılarından da yararlanabilirsiniz.

Bu yazı; WhatsAppDestek.net’ten alınmıştır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu