BilimMobil

WhatsApp’a Giriş Sorunu ve Çözüm Yolları

WhatsApp günümüzde en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından birisidir. WhatsApp’ın bu kadar popüler olmasından dolayı milyonlarca WhatsApp kullanıcı farklı farklı sorunlar ile mücadele etmektedirler. WhatsApp’ta en çok karşılaşılan sorunlarından biriside “WhatsApp’a Giriş Sorunu” dur.

Sizlerle birlikte WhatsApp giriş problemi ile ilgili en çok işe yarayan işlemleri sıralayalım…

WhatsApp yükleyemiyorum, sorun ne olabilir ?

Akıllı telefonunuza Whatsapp yüklemesi yapmak istediğinizde farklı uyarı kodları ile size hatalar geliyorsa ilk önce işletim sisteminizin (Android, iOS) WhatsApp yüklemeye elverişli olması gerekmektedir. Yine aynı şekilde telefon hafızanızın ve hafıza kartınızın hafızasının yeterli olduğundan emin olun.

WhatsApp kayıt olamıyorum, sorunu ve çözümü

Telefonunuzun yazılımını daha yeni kurduysanız WhatsApp yüklemenizde sizlere bazı sorular gelecektir. WhatsApp’ınızın çalışması için bu soruları doğru bir şekilde girmelisiniz. Eğer var olan bir WhatsApp hesabınızın bilgilerini doğru bir şekilde girmez iseniz WhatsApp çalışmayacaktır. WhatsApp yüklendikten sonra doğrulama mesajı için telefonunuzun SMS servisinin açık olduğundan emin olunuz.

WhatsApp’ım açılıyor fakat algılamıyor

Bu gibi durumlarda telefonunuzun işletim sistemi ve donanımını elden geçirmeniz gerekmektedir. WhatsApp tabanlı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

WhatsApp ile yaşadığınız sorunları konu altından bizlere çekinmeden sorabilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu