BilimİnternetMobil

WhatsApp konuşmalarını ele geçirme

Ziyaretçimizden gelen bir soru ve cevabını aşağıda sizlere sunuyorum. Bize gelen sorunun esası şu şekilde; “Karşı tarafın WhatsApp konuşmalarını nasıl görebiliriz ?” Sizlere WhatsApp karşı tarafın WhatsApp konuşmalarını nasıl ele geçirebileceğimizi anlatacağız.

N. K. : İyi çalışmalar. İnternette bazı programlar var karşı taraftakinin Whatsapp yazışmalarını ele geçirin şeklinde vaatleri var.. Bunun doğrulunu öğrenmek istiyorum ne kadar doğrudur ben istediğim kişinin WhatsApp yazışmalarını görebilirmiyim? Bilgilendirme yaparsanız sevinirim….

Cevap : Teşekkürler. Bu tür bir olay elbette mevcut fakat illegal yöntemlerle mümkün. WhatsApp kullanıcılarının yazışmalarını 3. kişiler ile asla paylaşmıyor. 3. kişiler devlet düzeyinde olsa dahi. Akıllı telefona kurulan ve keylogger diye tabir edilen casus programlar ile bu konuşmaları ele geçirmeniz mümkün. Tabi burda esas dikkat etmeniz gereken, sizin yazışmalarınız da başkalarının eline geçebilir. Özetle; Bu tür casus programlar olan keylogger’ları kullanmanızı önermiyoruz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu