BilimMobil

Vodafone İle Bedava İnternet Fırsatlarına Doyulmuyor!

Vodafone bedava internet ile operatör abonelerine online sistemde istedikleri gibi gezinme fırsatı sunuyor. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden söz konusu Vodafone bedava internet fırsatları için ne tür içeriklerden ve nasıl kayıt olunacağından söz etme zamanı. Öncelikle operatörün küçük çaplı fırsatlarından başlamak gerekecek. Mesela 250 megabyte boyutundaki fırsatlar için yanımda uygulaması ile hediyeler kazanılacağı bilinmelidir. Aynı uygulamayla 500 megabyte boyutundaki hediyelerin kazanılabileceği de söylenebilecektir. Bunun için uygulamaya kayıt olmanız yeterlidir.

Peki, ya başka ne tür fırsatlardan söz edilebilir? 1 gigabyte boyutundaki internetler için de e fatura yahut sms fatura geçişinden bahsedilebilir. Bu fırsata dair bilinmesi gereken ise büyük harflerle ve bitişik olarak e fatura yazılması boşluk bırakılmasının ardındansa e posta yazarak 7000’e kısa mesajla gönderilmesidir. Ayrıca buradan kazanılacak fırsatlar için kullanım süresi 15 günlüktür.

Giderek artış gösteren hediye gigabyte fırsatları için sırada 5 gigabyte fırsatındaki kampanyalar gelecektir. Supernet ile 4.5G bağlantısının kullanılmasının ardından kolaylıkla sahip olunabilecek 5 gigabyte vodafone bedava internet fırsatlarıyla online sistemler abonelerini bekleyecektir. Abonelerine sunduğu fırsatların bitmek bilmediği operatör için 50 gigabyte boyutlu internetlere ne diyeceksiniz? Bunun içinse Supernet’in ev müşterilerinden olmak ve operatörden yeni hat almak gerekecektir. Ardından bir buçuk ay boyunca söz konusu boyuttaki internetlerin sahibi olunabilecektir. Yanımda uygulamasının tele indirilmesi ardındansa 7000’e kısa mesajla S yazılıp gönderilmesi ile de ücretsiz internetler yanı başınızda olacaktır. Bu noktada uygulamanın kullanıcı menüsünden ek paketler alma seçeneğine tıklanması yeterlidir.

Bitti sanılmasın zira konu operatörle beraber gelen ücretsiz internetler oldu mu sınır tanınmadığı da bilinmesi gerekenlerden olacaktır. Öyleyse sıradaki fırsata değinilmeli ve 1, 3 yahut 5 gigabyte boyutlarında alınabilecek olan internetlerden söz edilmelidir. Bunun için internet avcılarından biri olmanız yani bu isimle anılan uygulamayı kullanmanız gerekecektir. Ardından uygulama içerisindeki ufak kırmızı canavarlarla bit avlayarak herkes kendi internetini kendi yakalayabilecektir. 4.5G geçişinde bulunanların 4545’e 4.5G yazmaları ve göndermeleri sonrasında ise gelecek olan onay mesajıyla hatlarına tanımlanan hediyelerin tadını çıkarmaları da bu ölçüde mümkün olacaktır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu