BilimİnternetMobil

Vodafone ile Bedava İnternet Fırsatları

Ülkemizde en çok kullanılan operatörlerden birisi olan Vadofone, son zamanlarda müşterilerini memnun etmek ve rekabet ortamında rakiplerinden sıyrılmak adına müthiş kampanyalar uygulamaya başladı. Özellikle konuşma dakikası ve SMS gibi salt paketleri içeren ihtiyaçlar, internetin yayınlaşmasıyla eski cazibesini yitirmek üzere. Zira internetin sağladığı Whatsapp ve Messenger gibi çeşitli uygulamaların kullanıcılara sağladığı ücretsiz görüntülü ve sesli arama, ayrıca mesaj gönderebilme gibi kolaylıklar, paket içeriklerinin iyiden iyiye eskimeye, toz tutmaya başlamasına yol açmıştır. Bazı telekomünikasyon kurum ve kuruluşları taze kampanyalar düzenlemiştir. Bunun farkına varan Vadofone ise benzer kampanyaları müşterilerine yönlendirmeye başladı bile. Bu kolaylık sağlayan kampanyalardan birisi de vodafone bedava internet uygulaması oluyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Bu kampanyalardan yararlanmak için öncelikli olarak mobil cihazlarınıza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Birçok vodafone bedava internet paketleri faturalı ve faturasız kullanıma sahip herkes yararlanabiliyor. Şu an için geçerli olan kampanya paketleri;

  • 1GB bedava internet kampanyası,
  • Bedava Süper 2GB internet kampanyası,
  • Salla Kazan 1GB bedava internet paketlerini kapsamaktadır.

Bu kampanya paketlerini yalnızca Türkiye kapsamınca kullanabilirsiniz. Sınır dışındaki internet kullanımı ücretlendirmeye tabidir. Bunun yanında diğer aya aktarım veya transfer gibi seçenekler bulunmuyor.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Yanımda uygulamasını indiren kullanıcılar, 1G bedava internet kampanyasına dahil olmak için uygulama menüsünde yer alan “ek paketler” ve daha sonrasınaysa “internet paketleri” yönergesini takip ederek internet paketini seçmeleri yeterli olacaktır.

Bir diğer vodafone bedava internet kampanyası olan Super 2GB paketi yalnızca faturasız kullanıcılar içindir. Bunun için ABONE SUPER 2G yazdıktan sonra 3636 yollamanız yeterli. Ancak hattınızda 35 TL olduğundan emin olun.

Vodafone Salla Kazan paketi ile her pazartesi gün boyu internetten ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Uygulama ana menüsünde “BanaNeVar” sekmesinden “Hediyemi Al” seçeneğine tıklayın. Daha sonra 1 günlük paket içeriğini seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu