BilimMobil

Vodafone Bedava İnternet Sahibi Olabilmek İçin En Detaylı Bilgi

Türkiye’nin en büyük ve kurumsal telekomünikasyon şirketlerinden birisi olan Vodafone’nin hizmetleri saymakla bitmez. Bu hizmetlerin başında tabi ki vazgeçilmez ihtiyaçların başında yer alan internet yer alıyor.

Vodafone bedava internet sahibi olmak ise herkesin hayali olsa gerek. Farklı kampanyalar ile bedava internete sahip olunabilmektedir. Bu kampanyalar dönem dönem değişiklik gösterse de genellikle çok avantajlı ve üyesi olan tüm kullanıcılara büyük avantaj kapıları açmaktadır.

Vodafone bedava internet sahibi olabilmek için öncelikle yapılması gereken bir Vodafone sahibi olabilmek. Vodafone’nin farklı uygulamalarını ve paketlerini satın alarak ya da indirerek bu bedava internet paketlerine sahip olunabilmekte.

Konu hakkında birçok bilgilendirici internet sitesi bulunmaktadır. Ancak aralarında en doğru, güvenli ve güncel bilgiyi verecek olanı seçmek zor bir iştir. İnternet sitelerinden aldığınız bilgilerinin doğrulanması için mutlaka bir miktar araştırma yapmanız gerekecektir.

Faturalı, faturasız tarifelerin arasından yapacağınız birçok alternatif Vodafone tarafından müşterilerine sunulmuştur. 2018 yılında çokça tercih edilen bu iletişim şirketi özellikle gençlere hitap eden birçok vodafone bedava internet paketini de yanında vermektedir.

Vodafone 4,5G uyumlu tüm abonelerine bedava internet paketlerini fazlaca vermeye devam etmekte. Bu da tercih edilme oranını artı yönde ciddi bir şekilde etkilemektedir. Çok geniş kapsama alanına sahip olana Vodafone internet paketlerinin de kullanımını doğru orantılı şekilde kolay kılıyor.

2018 yılı ile birlikte birçok bedava internet paketi seçeneği sunan operatörün bu sene ki en gözde paket hizmetlerinden 4,5 G bedava internet kampanyalarına bir mesajla ulaşmak çok kolay. Eğer internet ihtiyaçlarınızı haftalık paketlerle karşılamak isterseniz Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeniz yeterli. Her haftanın pazartesi gününde giriş yaparak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Geçtiğimiz sene de Vodafone sunduğu farklı paket tarifeleri ile abonelerine bol bol bedava internet sahibi yapmıştır. Bunun en avantajlı olan paketlerinin başında tabi ki Akıl Küpü tarifesi yer alıyor idi. Bu tarifeye öncelikle abone olan aboneler ayda toplamda 3 defa farklı zamanlarda 3636’ya YEDEK sms i atarak 500MG internetten faydalanabilmekteydi.

Vodafone hız testi yapmak istiyorsanız bir önceki linke tıklayabilirsiniz…

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu