BilimMobil

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kazanma Yolları

Akıllı telefonlar son yüzyılın en büyük icatlarından biri olarak insanların hayatlarında büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Bu cihazların kullanılmasında birçok işlemin yapılması internet sayesinde gerçekleştirilmektedir. İnternet akıllı telefonların temel çalışma mantığını sağlayan ve işlevsel hale getiren bir araçtır. Bu neden ile telefon sahipleri daha fazla ve daha hızlı internet kullanımı için Vodafone firmasını tercih etmektedir. Vodafone, mobil hatlar için sunduğu tarifeler ile birlikte aynı zamanda Vodafone bedava internet kampanyaları da hazırlamaktadır. Bu sayede mobil hat kullanıcıları telefonlarında;

  • Bankacılık işlemleri,
  • Sosyal medya takibi,
  • Online alışveriş,
  • Ve eğlence gibi imkanlar için daha yüksek paketlere sahip olabilmektedir.

Bu kampanyalara en kolay şekilde bu adresinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone firması mobil hat kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen telekomünikasyon operatörlerinden biri olarak Türkiye’de milyonlarca aboneye sahiptir. Bu durumdan ötürü kullanıcılar firmadan her zaman en iyi hizmetleri beklediğinden dolayı firma, em mesajlaşma hem konuşma hem de internet konusunda kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Özellikle internet kullanımında firmanın sunmuş olduğu 4.5G hızında bağlantı büyük bir beğeni kazanmaktadır. Kullanıcılar tarifelerinde bulunan internet paketlerine ek olarak Vodafone bedava internet içerikleri ile internete doyuyor.

İnternet konusunda daha fazla imkan için

  • Vodafone yanımda uygulaması üzerinden
  • Online işlemler üzerinden
  • Hediye paketler ile avantaj sahibi olabilirsiniz.

Bu gibi avantajlardan yararlanarak daha fazla internet paketine ulaşabilmek adına sitemizi takip edebilirsiniz.

 

Birbirinden farklı tarifeler ile geniş bir müşteri topluluğuna hitap eden Vodafone 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da farklı bedava internet kampanyaları ile müşteri ağını genişletmek için çaba gösteriyor. Vodafone bedava internet uygulamaları içerisinde bulunan yeni gelenlere 2 GB’lık hediye oldukça beğeni kazanıyor. 36 36’ya ABONE SUPER 2GB yazıp mesaj attığınızda 1 ay boyunca 2 GB internetten faydalanabiliyorsunuz. hediyebedavainternet.com adresindeki diğer kampanyalar şu şekilde:

  • Vodafone 500 megabayt bedava internet kampanyasından faydalanmak için 36 36’ya NET 500 MB yazıp mesaj atmanız yeterli
  • Vodafone 15 Temmuz bedava internet kampanyası için 15 Temmuz gününe özel 1 GB bedava internet ve bununla beraber 600 dakikalık konuşma hediye ediliyor.

Sizler de vodafone hız testi yapmak istiyorsanız tıklayın.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu