BilimMobil

Vodafone Bedava İnternet Paketi 2018

Vodafone Türkiye’nin GSM alanındaki en kaliteli ve en önemli operatörü olma başarısını hızla sürdürüyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre seçenekler sunması sayesinde birçok kişinin de takdirini kazanmaya devam ediyor. Vodafone her zaman müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçlarını ön planda tutar. Bu konuda oldukça geniş bir yelpaze de kampanyalar, sürprizler ve fırsatlar mevcuttur. Sunduğu kalite sayesinde her geçen günde daha çok büyümeye devam eden bir operatör özelliği gösterir. Vodafone bedava internet fırsatları da oldukça fazladır.

Vodafone yüksek çekim kalitesine sahiptir. İnternet hızı da oldukça iyi seviyededir. Bu sayede mobil hat kullanıcılarının da dikkatini çeker. Uygun fiyatlı internet paketleri sayesinde her bütçeye de uygundur. Günümüzde insanların en çok ilgi gösterdiği konu da internet paketleridir. Gelişen teknolojinin bir gereği olan internet için Vodafone da seçenekler çoktur. Tarife içeriklerine bakıldığın bazı tarifelerin internet hakkı kısıtlıdır. Ya da ay sonuna kadar yetmez. Bunun için de ek paketlere ihtiyaç duyulur. Ama tabi ki yeni paketler de ek maliyet demektir. Vodafone bedava internet seçenekleri sayesinde internet paketiniz bittiğinde üzülmenize gerek yoktur.

Vodafone’nun sunduğu internet paketleri için internetten araştırma yapan kişiler çok fazladır. Vodafone bedava internet nasıl yapılır arayışında nasıl olanlar 100 MB, 250 MB, 500 MB, 1 GB, 2 GB ve 5 GB seçeneklerine bakabilir. Böylece internet ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Pazartesi günleri Vodafone yanında uygulamasına bilgileriniz ile giriş yaptığınız zaman 100 MB vodafone hediye internet kazanma fırsatı yakalamanız mümkündür.

Vodafone yanımda uygulamasına Pazartesi ve Pazar günler arasında giriş yaptığınız zaman 250 MB hediye kazanma fırsatınız olur.

1 gün boyunca 500 MB’ye sahip olmak için pazartesi günleri vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz.

Eğer e-faturaya ya da SMS faturaya geçiş yapan aboneyseniz 15 gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Bunun için de ‘’EFATURA’’ boşluk e-posta yazıl 7000’e göndermeniz yeterlidir. Vodafone’nun sunduğu bu imkanlar sayesinde gününüzü internetle geçirebilirsiniz. Bunun için vodafone yanımda uygulamasını indirmeyi unutmayın.

Vodafone abonesiyseniz ve Vodafone hız testi yapmak istiyorsanız bağlantıyı tıklayın.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu