BilimİnternetMobil

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Cepten internet kullanımı giderek artmaktadır. Hemen hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar aracılığı ile internet hayatımızın her an her noktasında yerini almaktadır. Limitsiz ve kesintisiz internet keyfini cep telefonundan en iyi şekilde yaşamak isteyenlerin tercih ettiği en hızlı internet ise Vodafone kullanıcılarına sağlanmaktadır. Sık sık güncellenen kampanyalar ile avantajlı paketler dahilinde yahut vodafone bedava internet kazanmanız mümkündür. Mevcut kampanya ve paketlere ek olarak ister faturalı ister faturasız kullanıcılar için avantaja dönüştürülen Vodafone ayrıcalıkları sayesinde yüksek hızla internet keyfini katlayabilirsiniz. Pek çok şekilde bedava internet kazanılabilmektedir.

Vodafone kullanıcılarına promosyon olarak hediye edilen günlük, haftalık, gece saatleri ve hatta aylık bedava internet çeşitli şekillerde hattınıza tanımlanmaktadır. Güncel promosyon ve kampanyaları takip ederek sunulan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyaları

Peki vodafone operatör sahipleri bedava internet kampanyalarından nasıl fayda sağlayabilmektedir? Çeşitli paketleri satın alarak, kampanyalara katılarak ve vodafone tarifeli internet uygulamaları indirerek vodafone bedava internet promosyonlu en az 1 Gb internet kazanabilirsiniz.

  • Mobil cihazlara indirilen Vodafone self servis uygulaması ayrıcalığı ile bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuza uygulamayı indirmek.
  • İnternet fatura ödemesi yahut Sms yöntemi ile faturalı tarifelere geçiş yapan Vodafone abonelerine cepte kesintisiz 15 gün kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi hediye etmektedir. Yapmanız gereken mesaj bölümüne EFATURA yazıp bir boşluk bırakarak EPOSTA adresini 7000′ e göndermek olacaktır. Sms faturaları için ise SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj göndermektir.
  • Akıllı telefonlara indirilecek Vodafone Yanımda uygulamasına girerek ”İnternet Paketleri” bölümünde yer alan ” Haftalık Hediye İnternet” paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Size Özel Avantajlı Promosyonlar

Vodafone abonelerine özel daha birçok fırsat faturalı ve faturasız hatlara geçiş yapanlar, faturalı hatlara geçiş yapanlar ve özel günlerde sunulan avantajlı internet hediyeleri olarak kişiye özel olarak da hattınıza tanımlanmaktadır. Vodafone bedava internet kazanmak için kampanyaları takip edebilirsiniz.

Vodafone internet hız testi

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu