BilimMobil

Vodafone Bedava İnternet Kullanım Koşulları

İnternet kullanımının yaygınlaştığı günümüzde bir telefon operatörünün sunduğu indirimler müşteriler için son derece önemli olmaktadır. Vodafone bedava internet konusunda da sizlere sunulan çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Firmanın müşterilerine sunduğu çeşitli internet paketleri bulunmaktadır. Bu paketleri site üzerinden inceleyebilir ve bütçenize en uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefon kullanımı ile artan internet ihtiyaçlarınıza çeşitli çözüm yolları sunulmuş ve her bütçeye uygun seçenekler düzenlenmiştir.

Bir telefon operatörü olarak Vodafone internet kullanımına son derece önem vermektedir. Bu alanda çeşitli çalışmalar yapılmış ve farklı internet kullanım kampanyaları düzenlenmiştir. Bu kampanyalardan yararlanmanın da kendi içinde şartları bulunmaktadır. Her birinin limiti farklı belirlenmiştir. Belli miktarlarda lira yükleyip söz konusu fırsatlardan yararlanma şansınız bulunmaktadır. Ayrıca kampanyalı internet paketlerinden yararlanmak için verilen sms numaralarını doğru girmeniz gerekir.

Eğer sizler de internet sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız vodafone’un bu avantajlı paketlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone bedava internet konusunda önemli internet paketlerinden biri bana ne var 250 mb paketidir. Bu fırsattan yararlanmak için hafta içerisinde siteye girerek internet paketi kazanma şansını bulabilirsiniz. Başka bir internet paketi seçeneği de yanımda uygulamasını indirerek alabileceğiniz bir pakettir. Pazartesi günleri bu uygulamaya giriş yaparak 500 mb internet kazanabilirsiniz.

Dikkat ederseniz vodafone’un internet paketi kapsamındaki fırsatları uygulamalar üzerinden de sunulmaktadır. Üstelik haftanın çeşitli günlerinde farklı paketler kazanma şansınız doğuyor. Bu nedenle verilen günleri iyi takip etmenizde fayda var. Diğer avantajlı paket seçeneği de e faturaya geçenler içindir. Sms fatura ya da e fatura sistemine geçiş yapmanız durumunda 15 gün geçerli olmak üzere 1 gb internet paketi kazanırsınız. Bu paketten yararlanmak için geçişten sonra EFATUR boşluk e postan sonrasında bu mesajı 7000’e göndermeniz gerekir. 1 gb internet için işlem tamamlanmış olur.

Vodafone ücretsiz fırsatlardan biri de 1 gb güncel net paketidir. Bu fırsattan yararlanmak için yine yanımda uygulamasını indirmeniz ilk şarttır. İndirme tamamlandıktan sonra 7000’e S yazıp göndermek koşuluyla işlemleri devam ettirebilirsiniz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra size düşen sol alt kısımdaki kullanıcı menüsü üzerinden bir tıkla paketinizi almaktır.

Vodafone bedava internet konusunda detaylı bilgiler ve yeni fırsatlar için site üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu