BilimİnternetMobil

Vodafone Bedava İnternet Kampanyalarından Yararlanmak Aslında Çok Kolay

Vodafone dün ya genelinde adını en çok duyurmuş olan telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi olmaktadır. Çünkü şirketin kapsama alanında birçok ülke yer almakta, bu da insanların çok uzakta olsalar bile iletişim imkanını kısıtlamamaktadır. Özellikle gelişen internet ağları arasında en geniş çekim gücüne sahip olan Vodafone bedava internet paketleri ile de birçok insana ücretsiz kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda doğaya ve çevreye önem vererek bunu yaptığı yatırımlarla ortaya çıkaran şirketin kurumsal anlamda sunduğu bedava internet hizmetini doğa dostu yaklaşımı ile birleştirmesi ile ortaya çıkan faturanı taşı internetini al kampanyası çok takdir toplamıştır. Faturalı hattı olan ve bu faturayı yazdırmak yerine sms ile ya da e-mail sistemi üzerinden almak isteyen kullanıcılara 1 GB internet ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Ücretsiz İnternet

Günümüzde hizmet sektörüne olan talep artışı hemen her noktada birkaç tane şubesi olan Vodafone gibi kurumsallaşmış bir kurumun bile yetersiz kalmasına neden olabilmektedir. Bunu önlemek için geliştirilen ve her türlü işlemlerinizde sizi yalnız bırakmayan Vodafone Yanımda Uygulaması ile her hafta sizlere sunulan hediyelerden yararlanmanız mümkün olacaktır. Bunun için öncelikle akıllı cihazlarınızdan uygulamayı telefonunuza indirmeniz gereklidir. Daha sonra Vodafone bedava internet hakkınızı kullanmak için Haftalık Hediye İnternet butonuna tıklayarak siz verilen hediyeyi doyasıya kullanabilirsiniz.

4,5G Kampanyası

Vodafone bedava internet kapsamında altyapısı ile sunmuş olduğu en kaliteli 4,5 G kapsamından her kullanıcısının yararlanmasını sağlamak için 4,5G ayarlarına ulaşmak için kısa mesaj atan her kullanıcısına bedava 2GB internet tanımlamaktadır. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümünden 4,5G yazarak 4545’e göndermeniz yeterli olur. 1 ay boyunca geçerli paketinizi 4,5 deneyimi için kullanabilirsiniz.

Vodafone internet hızı ölçme

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu