Bilim

Vietnam’a Gitmek İçin Vize Fiyatları Ne Durumda?

Kaliteli vietnama vize web sitesi sayesinde ek ücretler ödemeden ve ekonomik bütçenize hitap eden fiyat tarifesi üzerinden Vietnam’a vize işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmet sunması sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Vietnamrehberi.com sitesi sayesinde Vietnam hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara anında ulaşabilir ve kesintisiz online destek hizmeti alabilirsiniz.

Vietnam Vizesi 2019

Vietnam’a vize başvurusu için yalnızca pasaport belgeniz ve ülkeye gidiş ve geliş tarihiniz belli olması yeterlidir. Vietnam’a vize başvurusu gerçekleştirmek istediğinizde ayrıca herhangi bir bedel ödemenize de gerek bulunmuyor, ödemenizi ve Vietnam vizesi 2019 belgenizi temin ettikten hemen sonrasında tercihinize göre banka havalesi veya EFT üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 Vietnam vizesi 2019 Yılında Nasıl Alınır ? Tüm Merak Edilenler

Vietnam’a tek kişilik vize başvurusu için ödenmesi gereken toplam ücret bedeli 80 dolar, çok kişilik vize başvurusunda ödenmesi gereken toplam ücret 100 dolardır. Vietnam’a vize başvurunuz ortalama olarak 7 ila 10 iş günü içerisinde hazır oluyor, acil tek bireylik vize başvurusunda ise toplamda 125 dolar ödeme yapılarak ortalama olarak 72 saat içerisinde vize belgeniz hazır oluyor.

Ayrıca, 24 saat içerisinde neticelenmesini talep ettiğiniz vize başvurusu için de web site ile iletişime geçebilirsiniz.

Web Site Üzerinden Vietnam Vize Başvuru Sonucu

Kaliteli Vietnam’a vize web sitesi üzerinden Vietnam vizesi c1 belgesi temin etmek istediğinizde site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz. Vietnam’a vize başvurunuz alındıktan sonra site tarafından sizlere onay mektubu gönderiliyor, onay mektubu gönderilmesi ise Vietnam’a vize başvurunuzun kabul edildiğini gösterir ve bu işlemden hemen sonrasında vizenizi pasaport belgenize yapıştırmanız ile birlikte işleminizi başarılı bir şekilde sonuçlandırılıyor.

Vietnam havalimanlarında görevlilere teslim etmeniz gerekenler

Vizenizi İşletebileceğiniz Yerler

Kaliteli Vietnam’a vize web sitesi üzerinden aldığınız vizenizi tercihinize göre Ankara’da yer alan Vietnam Büyükelçiliği üzerinden, Vietnam’da yer alan herhangi bir uluslararası havalimanından veya diğer ülkelerde yer alan Vietnam Büyükelçiliği üzerinden pasaport belgenize işletebilirsiniz.

Ayrıca, web sitesi üzerinden Vietnam’a vize başvurusu yaparken, vizenizi pasaport belgenize işletmeyi uygun gördüğünüz bölgeyi de belirtmeyi unutmayın.

Vietnam Vizesi Başvuru Sitesi

Profesyonel Vietnam vizesi başvuru sitesi üzerinden ister yurtiçi ister yurtdışı olarak Vietnam vize başvurusu yapabilir ve site üzerinden Vietnam vizesi başvurusu onay mektubunuzu e-posta kanalı üzerinden alarak vizenizi belirttiğiniz bölgedeki yetkili kurumlarca pasaport belgenize yapıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Vietnam vize başvurusu hakkında ayrıca aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını web sitesi üzerinden bulabilir ve Vietnam vizesi başvurusu 7/24 online olarak tek veya çoklu olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın en çok ziyaret edilen ülkelerinden biri olan Vietnam’a vize başvurusu online yapmak için profesyonel Vietnam vize başvuru sitesine giriş sağlamanız yeterlidir.

Bu yazı; Vietnamrehberi.com sitesinden alınmıştır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu