Bilim

Ünlü Şarkıcı Barbra Streisand, Köpeğini Klonladı

Ünlü Şarkıcı Barbra Streisand, köpeğinin Scarlett ve Violet isimlerinde klonlattığını instagram üzerinden takipçileriyle paylaştı.

1960’lı yıllardan şimdiye kadar ismini sürekli duyduğumuz Barbra Streisand, 2017 yılında 14 yaşında ölen köpeğinin klonlarını ürettirdi. Ölmeden önce ağzından ve karnından alınan hücreler ile klonlama işlemi gerçekleştirildi. Klonların farklı kişiliklerde olduğunu söyleyen Barbra Streisand, Samantha isimli anne köpeğin kahverengi gözlerine benzeyip benmzemediğini çok merak etmekte. Henüz çok küçük olan köpek yavrularnın diğer özelliklerinin öğrenilmesi için biraz büyümeleri lazım.

“Coton de Tulear” cinsi köpeği yumuşak tüyleri ve nadirliği ile bilinmekte, daha öncesinde 2015 yılında 100.000 dolar karşılığında Güney Koreli Sooam Biotech laboratuvarında başka bir köpeğini klonlatmıştı.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu