BilimİnternetMobil

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Cepte internet keyfini ikiye katlamak isteyen kişiler Turkcell ayrıcalıklarından faydalanmaktadır. En büyük operatörlerden birisi olan ve en çok aboneye sahip olan Turkcell operatörü abonelerine özel internet fırsatları ile tanışarak size özel avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bakiye yüklemesi yaparak yahut mevcut promosyonlu paketleri kullanarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi Turkcell internet uygulamalarını kullanarak da Turkcell bedava internet keyfini cepte kesintisiz yaşayabilirsiniz. Hattınız ister faturalı ister faturasız olsun günlük, haftalık yahut aylık kullanabileceğiniz cepte hızlı internet döneminde aboneler çeşitli şekillerde Turkcell tarafından hediye edilen bedava internet hakkı kazanmaktadır. Akıllı cep telefonları ile internet zaman ve mekan ayırmaksızın her daim yanımızda olmaktadır. Sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları dahil her türlü internet gezintisi yapabildiğiniz ayrıcalıklı fırsatlar ile tanışarak size sağlanan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Kampanyalar

  • Turkcell salla kazan kampanyası ile 4.5Gg uyumlu cihazınızda kullanabileceğiniz bedava internet kampasından yararlanarak korkmadan internete girebilirsiniz. Yapmanız gereken Turkcell Hesabım uygulamasını mobil marketten ücretsiz indirerek telefonunuzu sallamak! 20 Şubat 2017-20 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan ister faturalı ister faturasız hattınıza internet yükleyebilirsiniz.
  • Turkcell yenilenen yüzü ve aktif mobil uygulamaları ile her daim yanınızda olmaktadır. Bedava internet kazandıran mobil uygulamalardan biri olan Turkcell SİM uygulamasını mobil cihazınıza indiren her aboneye 500MB cepte internet hediye edilmektedir.
  • Mobil marketlerden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Turkcell SİM uygulamasını indirdikten sonra uygulamayı açarak EVİN İÇİN seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır. 500MB kazandıran uygulamanın KENDİN YAP seçeneğini seçerek bedava internet keyfini katlayabilirsiniz.
  • Turkcell bedava internet kazanmanın bir yolu da Turkcell GNÇ uygulamasını indirmektir. Ücretsiz olarak mobil marketlerden indireceğiniz GNÇ uygulaması hattınıza 1GB internet kazandırmaktadır.

Turkcell Size Özel Kampanyalar

Turkcell bedava internet kazandırmak amacıyla sık sık kampanyalarını güncellemektedir. Bu kampayaları takip ederek hem çok yönlü uygulamalar ile hayatınızı kolaylaştırabilir, hem de mobil internet keyfini kesintisiz olarak yüksek hızda ikiye katlayabilirsiniz. Bunların dışında Turkcell tarafından hediye edilen özel günlerde ve doğum günlerinde özgürce kullanabileceğiniz cepte internet hediyeleri ile sosyal medyada özgürce dolaşabilirsiniz.

Turkcell internet hızı ölçme ile ilgili bilgi almak istiyorsanız tıklayın.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu