BilimMobil

Türk Telekom’dan Kullanıcılarına Bedava İnternet Kampanyaları

Her bir müşterisinin kendisine en uygun paketleri belirleyerek avantajlı bir şekilde telefon kullanma deneyimlerine etki etmek isteyen türk telekom bedava internet kampanyalarıyla adından söz ettirerek yeni kullanıcıları da kendine çekmeye devam ediyor. Çekim ağı ile kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlayan Türk Telekom sadece çok küçük işlemlerin yapılması ile birlikte sunulan bedava internet paketleri ile kullanıcılarına büyük avantajlar getiriyor. Bu paketlerin başında Selfy ile kazanılabilecek 1GB internet geliyor. Selfy üyesi kişiler için geçerli olan bu kampanyada mor kampanyalardan yararlanan kişilerin 30 TL ve üzeri ödeme yapması halinde 1GB bedava interneti bir ay boyunca kullanması mümkün oluyor.

Türk Telekom markasının kullanıcılarına sunduğu en avantajlı internet paketlerinden biri olan 10GB bedava internet paketi de kolaylıkla alınabiliyor. Bunun için kullanıcıların GIGA yazarak 5555’e ücretsiz şekilde mesaj göndermesi gerekiyor. 10GB kullanım hakkını ücretsiz olarak sunan bu paket haftanın iki günü geçerli olacak şekilde sunuluyor. Bunun dışında Türk Telekom mobil sayfalarını kullanarak TL yüklemelerini yapan faturasız hat kullanıcıları için türk telekom bedava internet imkanları sunuluyor. Kredi kartı ya da banka kartı ile yapılan 15 TL ve üzeri ödemeler sonrasında haftalık olarak 1GB’a kadar kullanım hakkı sunan internet paketlerinden yararlanılabiliyor.

Kapsamı çok daha geniş türk telekom bedava internet paketlerine bakıldığında ilk olarak dikkat çeken paket ilk ay 100 GB internet paketi oluyor. Evden Türk Telekom hizmeti alan kişilere sağlanan bu ayrıcalık ile ay sonuna kadar doyasıya internet kullanmanın tadı çıkarılabiliyor. Bir diğer paket olan Türk Telekom faturasız hatlara sahip kişiler için verile 1GB hediye internet paketlerinde BIMCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil, POCELL gibi ek bağlantılar üzerinden Türk Telekom kullanıcısı olan kişilere sunulan 1GB hediye internet paketi oluyor. 1GB KAZAN yazarak 5555’e bu mesajı göndermek hediye internet paketini almak için yeterli oluyor. Yeni gelenlere sağladığı avantajlarla ön plana çıkan Türk Telekom internet paketleri kapsamında da 4GB bedava interneti kullanıcılarına sunuyor. Bu paketten yararlanmak için BALLI 4 GB yazarak 2070’e mesaj göndermek yeterli oluyor.

Türk telekom internet hattınızı kullanıyor ve Türk Telekom hız testi yapmak istiyorsanız hemen yapın…

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu