BilimMobil

Türk Telekom Kampanyaları ile Bedava İnternet Kazanın

Türk Telekom Avea iş birliğinden meydana gelen bu operatörde birbirinden farklı ve avantajlı bedava internet kampanyaları sizleri beklemektedir. En uygun fiyatlar dâhilinde kullanıcılarına internet imkânı sunan Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile de kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Bazı bedava internet kampanyaları uygulama üzerinden elde edildiği gibi bazıları da SMS (kısa mesaj) yolu ile elde edilebilmektedir. Günlük, haftalık veya aylık bedava internet fırsatları bulunmaktadır. Burada da tüm Türk Telekom’un sunmuş olduğu bedava internet ayrıntıları sizlere nasıl katılım gerçekleştirebileceği, kampanyanın detayları sunulmaktadır.

  • Türk Telekom’un yeni servisi olan Selfy ile geceleri kullanabileceğiniz bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Her akşam saat 21.00’dan sabah 09.00’a kadar geçerli olacak olan bu bedava internet kampanyası için GECE yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterli.
  • Faturalı Türk Telekom müşterileri 10GB bedava internet kampanyasından da faydalanabilmektedir. Bunun için GIGA yazıp 5555’e mesaj atmak yeterlidir. Telefonunuza gelecek onay mesajınızın ardından 10 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Türk Telekom’un kendine has bir internet kampanyası olan yılların hediyesi kampanyası dâhilinde; kaç yıl Türk Telekom hattı kullanıcı iseniz istediğiniz internet hakkının 3katı kadar internet kullanımına hak kazanabilirsiniz. Yani 2 GB internet hattınızı 6 GB internet hakkına dönüştürebilir ve bu kampanyadan 3 ay boyunca faydalanabilirsiniz. Hattınıza tanımlanan Türk Telekom bedava internet miktarı toplam 6 GB olmaktadır.
  • Türk Telekom’un kendi internet sitesi üzerinden yapacağınız TL yüklemesinde (banka kartı veya kredi kartı seçeneklerinden biri) bir ay boyunca geçerli olacak 4GB internete sahip olabilirsiniz.
  • Selfy servisinin sizlere sunmuş olduğu bir diğer Türk Telekom bedava internet kampanyasında Mor Hediye kampanyası olmaktadır. Faturasız Türk Telekom hat kullanıcıları Selfy paketlerine ek olarak 1GB daha internet kazanabiliyorlar. Bunun için hattınızın Selfy’nin sunduğu Mor paketlerinden birine üye olması gerekmektedir. Ardından kampanyaya katılım için MOR HEDİYE yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterli olmaktadır. Ardından size gelecek olan onay mesajının ardından bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • E-Faturaya geçerek hem kâğıt israfını önleyebilir hem de bedava internetin sahibi olabilirsiniz. Bunun için 1GB mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj atabilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu