BilimMobil

Turk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları ve Kullanım Koşulları

İnternet paketi kullanımı akıllı telefonlarla birlikte artış göstermiştir. Ev internetleri kadar telefon internetleri de önemli hâle gelmiştir. Hatta telefon internetleri daha da ön plana çıkmıştır. Gerek iş yaşamında gerekse dışarıda olduğumuz zamanlarda telefon internet paketlerinin imdadımıza yetiştiğini söyleyebiliriz. Bu paketlerin ay ortasında bitmesi, internet kullanım kotasının dolması gibi durumlarda kullanıcılar sorun yaşamaktadır. Turk Telekom bedava internet avantajları da bu gibi durumlara son vermek için sunulmaktadır. Siz de bir Turk Telekom abonesiyseniz sitede bulunan şartları yerine getirerek çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Turk Telekom’un üyelerine sunduğu en cazip fırsatlardan biri yılların hediyesi kampanyasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi bu kampanya için yıllardır Turk Telekom üyesi olmanız gerekmektedir. Bunun için de bir limit belirlenmiştir. 2 yıllık kullanıcılar için x3 internet hakkı doğmaktadır. Yani 2 yıllık abonelik için 3 katı olarak 6 gb internet hakkı sizin olur.

Bedava internet 10 gb kampanyası da en avantajlı seçeneklerden biridir. Bunun için faturalı kullanıcı olmanız gerekir. Eğer siz de Turk Telekom faturalı kullanıcısıysanız GIGA yazıp 5555’e göndererek bu avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu mesajı gönderdikten sonra gelen onay mesajı ile 10 gb internet paketini sizindir.

Turk Telekom bedava internet kampanyalarından bir diğeri de 4.5 G uyumlu telefonlara özel olan kampanyadır. Telefonunuz bu uyumu sağlıyorsa hemen bir Turk Telekom merkezine giderek sim kartınızı bu yönde değiştirebilirsiniz. Böylelikle 30 gün boyunca kullanabileceğiniz 1gb internet hattınıza yüklenecektir.

Diğer bir avantajlı seçenek de ödeme yöntemleriyle karşımıza çıkmaktadır. Turk Telekom’un internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulama ile banka kartınız veya kredi kartınız ile yükleme yaptığınızda hediye internet kazanma şansınız olur. Bunun için 30 tl ve üzerinde bir tutar yüklemeniz gerekmektedir. Bunun sonucu 7 gün kullanabileceğiniz 1 GB internetiniz hattınıza yüklenmektedir.

Turk Telekom’un en cazip internet fırsatlarından biri de online yükleme kampanyasıdır. Bu kampanyadan yararlanmak için site üzerinden veya uygulama aracılığıyla kredi kartı veya banka kartı kullanarak en az 35 tl değerinde bir yükleme yapmanız gerekir. Böylece hattınıza 4 GB internet paketi yüklenir. Bu paketten 30 gün boyunca yararlanma şansı yakalarsınız.

Siz de Turk Telekom bedava internet kampanyalarıyla ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sitenin güncellemelerini takip edebilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu