BilimTeknoloji

Turizm Sektöründe Dijital Eğitimler Başlıyor

Turizm profesyonellerini dijital eğitimlerle buluşturan CRM Medya Turizm- CRM Akademi sezonun ilk eğitimi Antalya’da gerçekleştirdi.

Turizme A’dan Z’ye satış ve pazarlama çözümleri sunan, turizm ve turizmin çözüm ortağı sektörlere dijitalde yol haritası belirleyen CRM Medya Turizm CRM Akademi eğitimleri için start verdi.

Antalya’da gerçekleştirilen CRM Akademi’nin Mayıs ayı itibarıyla ilk eğitimi Dijital Pazarlama Uzmanı S. Devrim EKMEKÇİ gerçekleştirildi. Google Analytics üzerine verilen eğitime özellikle Türkiye turizmine yön veren oteller ve grup otellerin yönetici kadrosu yoğun ilgi gösterdi.

S. Devrim EKMEKÇİ tarafından 3 ayrı aşamada verilecek eğitimler, 4-11-18 Mayıs tarihlerinde sektör profesyonelleriyle buluşacak. Renkli sohbetlere, keyifli anlara, yeni iş birlikleri ve iş görüşmelerine de sahne olan eğitimler, ilerleyen tarihlerde farklı konu ve eğitmenlerle CRM Akademi’de devam edecek.

Markaların geleceği dijitalde..
Markanızın dijital stratejilerini kurmak üzere eğitim takvimini incelemek, katılım sağlamak ve iletişim kurmak için crmakademi.com.tr adresini ziyaret edebilir, Facebook profilini ve Instagram’da @crm_akademi hesabını takibe alabilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu