BilimİnternetMobil

Tüm Detaylarıyla 2019 Türk Telekom İnternet Paketleri

Türk Telekom ülkemizde mobil iletişim hizmeti veren en iyi şirketlerden birisidir ve milyonlarca abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom müşterilerine yeni paketleri ile avantajlı dakika ve internet paketleri sunmaktadır. 2019 yılında yeni kampanyalar ile müşterilerine büyük fırsatlar sunmaya hazırlanmaktadır.

Yeni hazırlamış olduğu paketleri ile 2 GB internetten 15 GB’a kadar bedava internet kazandırabilmektedir. Avantajlı paket kampanyaları aylık olarak değiştirilmekte ve sürekli daha avantajlı paketler sunmaktadır. Yeni paketleri sayesinde kullanıcılarını internet bitti derdinden kurtarmakta ve hediye internet ile erişimlerinizi kaldığınız yerden devam ettirmektedir.

Türk Telekom Paketleri

2019 yılında Türk Telekom bedava internet fırsatları sunmaya devam etmektedir. Türk Telekom kurumsal internet sitesini ziyaret ederek tüm paketleri inceleyebilir, kendinize en avantajlı gelen paketleri seçebilirsiniz. Türk Telekom hattınız varsa yapılan kampanyalardan SMS yoluyla bilgi sahibi olabilirsiniz. Katılmış olduğunuz kampanya süresi bitimine yakın size mesaj yoluyla bilgi verilecek ve yeni kampanyaları incelemeniz sağlanacaktır. 2019 yılında güncel fırsatlar ile hazırlanan internet paketlerini inceleyebilir, bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Online İşlemler

2019 yılında Türk Telekom tarafından sağlanan avantajlar arasında, online işlemler bağlantısı yapılarak bedava internet kazanma şansı verilmektedir. Online işlemler sayesinde bedava 1 GB internet kazanabilmeniz için, online işlemler uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz, kullanmış olduğunuz numara ile online işlemler uygulaması ile TL yükleme yaptığınızda bedava internet kazanmış olacaksınız.

1 GB bedava internet kazanabilmeniz için, 5555 numarasına, “1 GB KAZAN” yazarak mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu mesaj sonrasında hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecek ve bu interneti bir hafta boyunca kullanabileceksiniz. Hattınıza yapacağınız TL yükleme işlemini 15 TL ve üzeri yaptığınızda size günlük kullanımınız için 1 GB internet hediyesi verilecektir.

10 GB İnternet

Türk Telekom çeşitli uygulamalar ile müşterilerine çeşitli oranlarda bedava internet fırsatları sunmaktadır. Yapılan güncellemeler ile 10 GB bedava internet kazanma fırsatı sunmaktadır. 10 GB bedava internet kazanabilmeniz için 5555 numarasına “GIGA” yazarak mesaj gönderdiğinizde televizyon reklamı kampanyası kapsamında bedava internet kazanmış olursunuz. Bu kampanya bir kullanımlıktır.

4 GB ballı bedava internet paketinden faydalanabilmek için katılım ücreti bulunmamaktadır. Bu paketten faydalanabilmeniz için Hacer Türk Telekom üyesi değilseniz 2070 numarasına “BALLI 4 GB” yazıp mesaj göndermeniz gerekecektir. Bu işlemlerden sonra hattınıza bedava 4 GB yüklenecek ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

4.5 G İnternet

Türk Telekom Avea hattı kullanıyor ve hattınız ister faturalı ister faturasız olsun 4.5 G internet hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yapılacak ilk işlem mevcut Sim kartınız 4.5 G uyumlu değilse, sim kartınızı 4.5 G olarak değiştirmelisiniz. Hattınızı 4.5G sistemine geçirdikten sonra, 5555 numarasına “4.5G SIM” yazarak mesaj gönderdiğinizde yeni sim geçiş avantajı olarak 1 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu