BilimMobil

TT AVEA Bedava İnternet Kampanyaları Neler

Ülkemizin en önemli GSM operatörlerinden birisi olan Türk Telekom oldukça bonkör kampanyalar düzenliyor. hediyebedavainternet.com adresinden takip edebileceğiniz kampanyalarla birlikte konuşma dakikaları kısa mesaj paketleri ve özellikle bedava internet sunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarının öne çıkanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Türk Telekom’un sunmuş olduğu 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom’un resmi sitesi olan turktelekom.com.tr sitesine giriş yapıp kontör yükletmelisiniz. 30 lira kontör yükletip 55 55’e 1 GB KAZAN yazıp gönderdiğinizde hattınıza 24 saat boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet tanımlanıyor.
  • Türk Telekom selfy servisini aktif edip 45 45’e GECE NET yazıp gönderdiğinizde gece 12 ile sabah 6 arasında kullanabileceğiniz 3 GB bedava internet hattınıza yükleniyor.

ADSL hizmeti sunarken göstermiş olduğu kaliteyi GSM operatörü olarak da devam ettiren Türk Telekom geniş bir müşteri topluluğuna hitap etmeye başladı. Türk Telekom daha da genişletmek istediği müşteri topluluğu için bedava internet kampanyaları sunuyor. Türk Telekom bedava internet kampanyalarından faydalanmak için hediyebedavainternet.com adresinin şu opsiyonlarından faydalanabilirsiniz:

  • Türk Telekom 1 GB bedava internet için 45 45’e 1 GB MOR HEDİYE yazıp ücretsiz kısa mesaj atmalısınız. Bu şekilde 1 GB interneti bir ay boyunca kullanabilirsiniz.
  • Türk Telekom x 2 kat bedava internet uygulaması için 3G uyumlu olan hattınızı 4,5 G uyumlu sim karta çevirmeniz gerekiyor. Bu durumda 2GB internetiniz 4GB’a dönüşüyor. 55 55’e 2 KAT yazıp bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

TT Avea hız testi için tıklayın..

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu