BilimMobilTeknoloji

Sony’nin Yuvarlanabilir ve Katlanabilir Telefonu 10x Zoom Özelliğinde

Katlanabilir ekranların seri üretimine geçmesi konusunda Samsung büyük sorunlar yaşadı. Sony ise bu sektöre büyük bir yatırım yapıyor ve yuvarlanabilir ekranlı katlanabilir akıllı telefon üzerinde fazladan mesai harcıyor.

Sony’nin Yuvarlanabilir Ekranlı Katlanabilir Telefonu, 10x Yakınlaştırmaya Sahip Olacak

Katlanabilir akıllı telefonlar günümüz teknoloji aleminin gündemine oturdu. Ne var ki teknolojimiz şu an için bu tür akıllı telefonlar için tam olarak yeterli değil. Cihazların katlanabilir olması için kullanılan menteşeler sebebiyle katlanabilir akıllı telefonlar fazlasıyla kalın oluyor ve bu da cihazların tasarım hanesine bir eksi olarak yazılıyor.

Geçtiğimiz gün Sony hakkında ortaya çıkan yuvarlanabilir ekranlı katlanabilir akıllı telefon çalışmaları artık tamamen doğrulandı. Bugün açığa kavuşan bir bilgiye göre Sony’nin uzun zamandır üzerinde çalışıyor olduğu bu akıllı telefon Sony’nin efsane Xperia serisine dahil olacak.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu