BilimMobilTeknoloji

Samsung’dan Düşük Bütçeliler için Telefon

Samsung’dan düşük bütçeli telefon modeli Samsung Galaxy S10 özellikle düşük bütçeli telefon isteyenler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Samsung’un beklenen telefonlarından düşük bütçeli Galaxy S10 Lite’ın hangi renkte kasalara sahip olacağı ortaya çıktı.

Samsung, Galaxy S10’da altı farklı renk seçeneğine ( siyah, beyaz, mavi, yeşil, sarı ve kırmızı ) yer verecek. Peki ya Galaxy S10 Lite modelinde durum nasıl olacak dersiniz?

Galaxy S10 Lite; sarı, beyaz, siyah, yeşil ve mavi renkleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Yani diğer Galaxy S10 modellerine göre en çok renk seçeneğine sahip olan model Galaxy S10 Lite.

Ancak cihazın tek özelliği farklı renk seçenekleri değil elbette. Kavisli ekranın aksine düz bir ekran ile gelecek olan akıllı telefon, böylece Samsung’un uzun süre sonra amiral gemilerinde standart ekranı kullanmasına neden olacak. Ve bununla birlikte arka tarafında iki kamera yer alacak.

Kaynak : Hürriyet

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu