BilimİnternetMobil

Salla Kazan ve Tüm Vodafone Kampanyaları

2017 yılına da birbirinden güzel kampanyalarla giren Vodafone bütün kullanıcılarına cazip tarifeler sunmaktadır. İnternet, SMS ve bedava dakikalar konusunda uygun fiyatlar için tercih Vodafone olmalıdır.

Salla kazan Vodafoneavantajları sayesinde herkes bedava internet sahibi olabilmektedir. Türkiye’nin en büyük operatörlerinden birisi olan Vodafone özellikle pazartesi günleri harika kampanyalara sahiptir.

Vodafone’nun Bedava İnternet Paketleri

Vodafone 2017 yılının başından itibaren kampanyalarını güncellemeye devam ediyor. Daykan.com Vodafone’nun sunmuş olduğu ayrıcalıkları tanıtmaktadır. Son güncellemeleri sitesinde yayımlayarak insanları bilgilendirir. Fakat tariflerle alakalı daha net bilgiler bayilikler de ve Vodafone’nun resmi internet sitesinde mevcuttur.
Salla kazan Vodafone paketleri hem faturalı hem de faturasız tüm hatlar için ekstradan internet hakkı elde etmeyi sağlamaktadır. Faturalı hatlar için;

 •  Faturalı esnek midi ile 25 tl veren herkes 2 GB internet, 750 Dk, 1000 SMS sahibi olabildiği gibi salla kazanla da 2 GB internete daha sadece 10 TL bir masrafla sahip olabilmektedir.
 •  Faturalı esnek maksi ile 29 TL veren herkes 3 GB internet, 750 DK, 1000 SMS sahibi olabildiği gibi salla kazanla da 3 GB internete daha sadece 10 TL bir masrafla sahip olabilmektedir.
 • Faturalı esnek ekstra ise 40 TL’dir. 5 GB internet, 750 DK, 1000 sms sahip olabilen herkes ayrıca sadece 10 TL bir masrafla 5 GB internete daha sahip olabilir.

Faturasız hatlar da unutulmamıştır. Onlara uygun tarifelerde bulunmaktadır. Bunlar için de;

 • Faturalı esnek aile (2 GB) tarife 2 GB internet, 750 DK, 5000 SMS yalnızca 22 TL’dir. Ayrıca sadece 10 TL ek bir ücretle de 2 GB internet hakkı daha elde etmek mümkündür.
 • Faturalı esnek aile ( 3 GB) tarife ile 3 GB, 750 DK, 5000 SMS sadece 25 TL’dir. Yalnızca 10 TL ek bir ücretle 3 GB internet hakkı elde etmek de mümkündür.

Vodafone self servis bedava internet uygulamasını playstore’dan indiren herkes anında hediye internet kazanabilmektedir.

Faturalı ya da SMS faturaya geçen kişiler 15 gün boyunca geçerli olan 1 GB internet hakkı kazanmaktadır.

Vodafone yanımda uygulamasına sahip olan kişiler internet paketleri bölümünde ‘’Hediye Haftalık İnternet’’ paketi al denerek kampanyaya katılabilir.

 • ‘’evet’’ yazıp 3785’e gönderen herkese 100 dakika hediye verilmektedir.
 • 500 MB Bedava internet için NET 500 MB yazılıp 3636’ya göndermek yeterlidir.
 • Kazan yazılarak 4445’e gönderen herkese katlanan paketlerden yararlanabilir.
 • 542DK yazıp 7000’e gönderenler 542 dakika kazanabilirler.
 • Vodafone4.5 G geçen herkese 1 ay boyunca geçerli 2 GB hediye paketi kazanabilmektedir. 3636 üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir. Tabi tüm bunlar için Vodafone yanımda uygulamasına sahip olmak gerekmektedir.
 • Geleneksel harca kazan kampanyası da bir başka avantajlı seçenektir. Kişinin yaptığı yükleme ve harcamalara göre 500 DK ve 1 GB kazanma fırsatı elde edilebilir. Bunun için de 4455’e ücretsiz SMS gönderilir.
 • Akşam saat 6’dan sabah saat 6’ya kadar 1 GB internet kazanmakta sürpriz fiyatlardadır! İNTERNET yazıp 4455’e atmak yeterlidir!
 • Yükleme işlemini online self servis ya da Vodafone yanımda uygulamasından yapanlar 1 GB hediye kazanmaktadırlar!

Salla Kazan Avantajlarıyla Vodafone

Salla kazan Vodafone uygulaması avantajları sayesinde birçok insanın ilgisini çekmiş durumdadır. Bedava internet isteyen Vodafone kullanıcıları bir de bu uygulama sayesinde de inanılmaz fırsatlarla karşılaşırlar. Bunun için daykan.com internet sitesine bakılabileceği gibi daha net ve güncel bilgileri Vodaafone internet sitesi ve bayiliklerinden alınabilir.

Kaynak : Mobil11.net

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu