BilimTanıtım Yazıları

Provimes Belge Yönetim Yazılımına Genel Bakış

Provimes, alanında rüştünü ispatlamış bir yazılımdır. Bu yazılımın belge yönetim yazılımı çok dikkat çekmektedir. Belge yönetimi konusunda önemli bir yere sahip olan yazılım profesyonel çözümlerle şirketlerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır.

Şirketler aşağıdaki özellikleri nedeniyle tercih ettiklerini belirtiyorlar:

  • Mobil platformlar üzerinden erişim sağlanabiliyor.
  • Log ya da bir diğer deyişle iz takibi ile belge erişim geçmişi görüntülenebiliyor.
  • Yetkilendirme işlemleri sayesinde belgeye erişim kısıtlanabiliyor.
  • Güvenli altyapı sayesinde şirket karmaşasından güvenli bir şekilde kurtulunabiliyor.

Bu gibi özellikleri bünyesinde barındıran Provimes şirketlerin bir numaralı çözüm ortağı oluyor. Karmaşadan arınmış bir şekilde belge yönetimi bu şekilde sağlanmış oluyor. Belge karmaşasına son veren yöntem kullananlardan çokça beğeni topluyor. Kullanan kişiler sağladığı getirilerden memnun olduklarını belirtiyor.

Belge Yönetimi

Şirketler çokça evrak, belge ve kişinin birden fazla odak üzerinden yürütülmesi ile içinden çıkılamaz bir hal alabiliyorlar. Belge yönetimi konusunda profesyonel bir çözüm araştırmalarında şirketler Provimes ile karşılaştıklarını belirtiyorlar. Provimes kaliteli bir yazılım olmasının yanında güvenlik önlemlerini de beraberinde getiriyor.

Her yerden ve her anda ulaşım imkanı sunan yazılımın çokça tercih edilme sebepleri arasında iz takip özelliğinin olması bulunuyor. Tüm bu özellikleri bünyesinde birleştirmiş olması kullanıcısı için avantajlar sağlıyor. Her hizmeti edinebilen şirketler gerek yazılımın kalitesi gerekse fiyat avantajından her ortamda bahsediyorlar.

Mobil Erişim

Şirketler sadece belirli zaman aralıklarında değil her an çalışma düzenine sahip olabiliyorlar. Bu durum da gerek toplantılar gerekse belge üzerinde işlem için gerekli bir yazılımı ortaya çıkarıyor. Mobil erişim ile belgelerin yönetimi önemli bir konudur. Farklı bir lokasyondaki toplantıda unutulan bir belgenin saniyeler içinde temin edilebilmesi şirket açısından çokça avantajı beraberinde getirir.

Ya da her an mobil platformlar üzerinden erişim sağlanması iş gücünden kar etmede önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle şirketlerin tercihi Provimes olmaktadır. Provimes yazılımı sayesinde mobil erişim ile belge yönetimi mümkündür. Bu durum da şirketlerin ciddi iş gücü ve zaman karına önayak olmaktadır.

LOG Takibi

Belgeler çokça çeşit ve öneme sahip olabilmektedir. Burada önemli bir husus da belgeye erişimi olan personellerdir. Özellikle orta ve büyük çaplı işletmelerde belgelerin üzerindeki işlemlerin takibi önemlidir. Çünkü belgelerin işlenmesinde yaşanan aksaklıklar şirketlere pahalıya patlayabilmektedir. Bu nedenle LOG yani iz takibi önemli bir konudur. LOG ya da bir diğer deyişle iz takibi sayesinde hangi personelin hani dosyaya giriş yaptığı görüntülenebilmektedir. Bu sayede de hatanın tespit edilmesi, şirket içi problemlerin çözümlenmesi mümkün olabilmektedir. LOG takibi her yazılımda bulunan bir şey değildir. Bu nedenle orta ve büyük yazılımlı şirketlere Provimes gibi gelişmiş yazılımlar önerilmektedir.

Entegrasyon

Belge yönetim sisteminin diğer sistemlerle entegrasyonu çok önemlidir. Burada mail araçları ile entegrasyon dikkat çekmektedir. Microsoft Outlook en sık kullanılan mail araçlarından birisidir. Neredeyse her işletme Outlook kullanmaktadır. Bu sebeple sahip olunan belge yazılımının Outlook mail aracı ile entegrasyonu önemlidir. Bu sayede iş akışında ciddi kolaylıklar görülebilmektedir.

İş akışı bu sayede daha kolay tamamlanabilmektedir. Gerekli evrakların hızlı bir şekilde gönderimi sağlanabilmektedir. Bu durum da entegrasyon işlemlerinin yanı sıra ciddi bir iş kazancı oluşturmaktadır. Tek tek dosya indir ya da hangisini gönderecektim gibi acemice işlemlerin yaşanmasını engellemektedir. Bu durum da Provimes gibi entegre yazılımların orta ve büyük çaplı şirketler için ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Yetkilendirme İşlemleri

Yetkilendirme işlemleri bir belge yönetim yazılımının olmazsa olmaz özelliklerinden birisidir. Yetkilendirme işlemi ile belgelere erişim ya da düzenleme yetkileri değiştirilebilmektedir. Gerek personel alımı gerekse personel çıkartma işlemlerinde yetkilendirme işlemleri sayesinde hızla müdahale mümkün olabilmektedir. Yetkilendirme işlemleri gruplar ve kullanıcı bazında birçok yeniliği beraberinde getirir.

Yetkilendirme işlemi sayesinde işlemleri tek ekrandan yönetmek mümkün olmaktadır. Bu durum da birçok işletmenin ihtiyacı olan bir durumdur. Hangi işin kime verileceği, hangi gruplara teslim edileceği, kullanıcı yönetimi çok çok önemli konular arasındadır. Yazılımın bu özellikleri sahip olmaması durumu en ufak bir değişimde çok büyük sıkıntılara sebep olacaktır. Provimes gibi profesyonel yazılımlar yetkilendirme işlemleri konusunda kullanıcılarına önemli özellikler sunmaktadır. Bu özellikler dahilinde tercih edilmektedir.

Veri Ayrıştırma

Şirketler basit bir yapıda olabileceği gibi karmaşık yapıya da sahip olabilirler. Her durum için farklı çözümler önerilebilmektedir. Ancak Provimes her türlü şirket yapısına uyum sağlanabilir şekilde tasarlanmış bir yazılımdır. Gerek şirket verilerini gerekse bölüm verilerini birbirinden ayırmak Provimes ile mümkün olmaktadır. Provimes’in sahip olduğu bir yetenek olarak da bu gösterilmekte ve ilgi çekmektedir.

Şirketler kendi içerisindeki şirket yapılarını ya da şirketleri ayırmak için tek tuş kullanabilmektedir. Provimes bu özelliği nedeniyle büyük şirketlerin ilk sıradaki tercih ettiği yazılımdır. Ayrıca orta ve küçük çaplı şirketler de bu özelliği farklı niteliklerde kullanabilmektedir. Provimes’in en önemli avantajlarından birisi bu hizmeti ücretsiz olarak yazılım dahilinde sunabilmesidir. Bu durum Provimes’in müşteri memnuniyetine verdiği değerin bir göstergesidir.

Hızlı Veri Yükleme

Veri yükleme işlemleri bazen uzun sürebilmekte ve bu da iş kayıpları ile sonuçlanabilmektedir. Veri yükleme işlemleri sağlam bir altyapıya sahip Provimes gibi yazılımlarda hızla sonuçlandırılabilmektedir.

Bu durum ağın etkin bir şekilde kullanımı sonucunda ortaya çıkmaktadır. Ağın kullanımında önemli bir nokta da işin tam anlamıyla bilinmesi hususuna dayanır. Yani ağ kullanımını etkin bir şekilde bilinmesiyle hazırlanan yazılımlar ile hızlı veri yükleme sağlanabilmektedir. Provimes hızlı veri yükleme özelliğine sahip bir belge yönetimi programıdır. Bu özellikler dahilinde müşterilerin ilgi odağıdır.

KVKK uyumlu çözümler ve Daha detaylı bilgi için provimes.com sitesini inceleyebilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu