Bilim

Profesyonel ve Kreatif Çalışmaları ile Bursa Website Ajansı

Yeşil Web olarak; uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve kalitemizle sizlere yakışır şekilde Bursa website tasarımı çözümleri üretmekteyiz. Bursa’da ikamet edip de bireysel veya kurumsal Bursa website sahibi olmak istiyorsanız ilk adresiniz Yeşil Web olmalıdır. Yeşil Web olarak bizlere yesilweb.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir => Web sitelerinin sunucularında hangi kriterlere dikkat etmeliyiz ?

Buna ek olarak, sitemizi ziyaret ettiğinizde Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebileceğinize dair bilgilendirme kısmıyla karşılacaksınız. Yeşil Web olarak; dijital pazarlama odaklı, SEO kriterlerine uygun olan ve sosyal medya desteğine sahip bir şekilde dijital dünyada yer almanızı sağlıyoruz.

İlginizi çekebilir => ASP mi ? PHP mi ? Tüm detaylar

Neden Yeşil Web’i Tercih Etmelisiniz?

Bursa website ajansı olarak Yeşil Web’i tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Günümüz internet dünyasında yalnızca yazılım ve tasarım bilgisi kullanılarak oluşturulmuş websiteleri zannedildiği kadar iş yapmamaktadır. Yeşil Web olarak; websitesi tasarımı yaparken yazılım ve tasarım bilgisinin dışında dijital pazarlama, sosyal medya entegrasyonu ve online reklamcılık gibi kriterleri de dikkate alıyoruz.

İlginizi çekebilir => Web sitelerinin güvenliğini sağlamak için alacağımız önlemler

Ancak bu kriterlerin bir araya gelmesiyle aradığınız websitesine tam anlamıyla kavuşabilirsiniz. Hepimizin bildiği gibi SEO kriterlerine uygun olarak oluşturulmuş bir websitesi sayesinde firmanızın ihtiyacı olan anahtar kelimelerde zirveyi yani arama motorlarında en yüksek noktayı zorlayabilirsiniz. Buna ek olarak, Yeşil Web olarak oluşturduğumuz web sitelerinin görselliği ve hızı sayesinde de daha çok müşteri toplarsınız.

Yeşil Web olarak, bu sektörde on yıldan fazla bir deneyime sahip olup aldığımız müşteri geri dönüşleri sayesinde hiçbir zaman yaptığımız işten pişman olmadık. Müşteri memnuniyeti oranımız; %100’e yakındır. Yeşil Web olarak sizlere sunduğumuz hizmetler; içerik pazarlama, anahtar kelime analizi, e-ticaret danışmanlığı, hedef kitle analizi, SEO çalışmaları, sosyal medya pazarlaması ve e-mail pazarlamasından oluşmaktadır.

İlginizi çekebilir => Hangi tür siteler için hangi sosyal medya kanalları kullanılmalıdır?

Özellikle, e-ticaret danışmanlığı alanında uzman ekibimize güvenmelisiniz. Çünkü, e-ticaret sitelerinin yönetimi gerçekten zordur. Programlamadan tutun da tasarım, sunucu yönetimi, sanal poslar, kargo yöntemleri, SSL sertifikası gibi birçok işle aynı anda uğraşmak zorunda kalırsınız. Ancak, e-ticaret sektöründe yılların tecrübesi olan Yeşil Web ile çalıştığınız takdirde kısa zamanda yapacağınız satışlarla cironuzu katlama şansına erişebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir => Baş döndürücü internet dünyasında ilginizi çekebilecek rakamlar

Yeşil Web Bursa Web Tasarım Ajansı’nı Google Maps ve Google Haritalar üzerinde görüntülemek ve yol tarifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak : Yeşil Web

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu