İnternet

Phil Harrison, Artık Google Çalışanı

Google, oyun konsolu sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Phil Harrison’ı Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak bünyesine kattı. Phil Harrison, daha öncesinde Sony, Microsoft, Atari gibi ünlü firmaların oyun konsollarının yatırımları ve geliştirilmesinde önemli rol oynadı.

Google’da çalışmaya başladığını resmi Twitter adresinden duyurdu. Phil Harrison, Sony’de 15 yıllık çalışmasında ilk PlayStation’ın gelişiminde başarılı rol oynadı. 2008 yılında Sony’de ki işinden ayrıldıktan sonra Atari ve Gaikai markalarında çalıştı, en son ise 2012 yılında Microsoft’ta çalıştı.

Şuanda Google’de hangi platformunu geliştirmede çalışacağı hakkında bir açıklama yapmadı ancak sanal gerçeklilik veya yeni bir oyun konsolu üretmek için çalışması akıla gelen ihtimaller arasında.

Phil Harrison’ın Resmi Tweeti:

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu