Tanıtım Yazıları

Omzu Açık Bluzlarla Uyumlu Elbise Modelleri

Yazın geldiği, en kolay kıyafetlerden anlaşılmaktadır. Birbirinden renkli ve güzel kıyafetlerle yazın şık ve rahat kombinler oluşturabilirsiniz. Küçük dokunuşlarla sizde çok şık olabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz çok fazla parça bulunmaktadır. Özellikle kadınlar, yazın giydikleri kıyafetlerde daha seçici olmaktadırlar.

Çünkü kışın soğuk olmasından dolayı genellikle montlar çıkarılamamaktadır. Fakat yaz mevsimi öyle değildir. Yazın kadınlar nerdeyse şıklık yarışına girmektedirler. Kruvaze bluz modelleri ya da şifon gömlek modelleri gibi çok zevkli seçenekler vardır. Bunun yanı sıra 70’li yıllarda modaya dahil olmuş olan omzu açık bluzlarda çok revaçtadır.

Omzu Açık Bluz Nasıl Kombinlenmelidir?

Omzu açık bluz kombinleri, bu modeli seven kişilerin yakından takip ettikleri bir konudur. Omzu açık bluzlar kendi başına güzel olduğu için, kombinlemesi de son derece zevklidir. Bluzları kombinlerken etek ya da şortlardan destek alınabilmektedir. Bununla birlikte omzu açık modeller, aksesuarlarla da çok şık bir uyum yakalamaktadır. Birbirinden farklı kadın küpe modelleri, şapka ya da gözlükler yaza damga vuracak parçalardandır.

Hele ki tercih edilen omzu açık bluzla da uyum yakalanabilmişse, Omzu açık bluzlar dışarıda gezerken kullanılabileceği gibi,, plaj şıklığında da kullanılabilmektedir. Hatta işi daha da abartarak akşam yemeklerine ya da davetlere de kullanılabilirler. Tercih edilen mekanlarda salaş ise, kıyafetle tam da bütün oluşturulabilmektedir.

Omzu Açık Bluzları Kimler Giyebilir?

Omzu açık bluzlar ya da elbiseler kişisel zevklere göre herkesin tercih edebileceği parçalardır. Bu parçalara dantel ya da tığ işi detaylarla görebilmek mümkündür. Bu görünümü daha zarif olunmasını sağlamaktadır. Transparan gibi modelleriyle farklılar da yaratılabilmektedir. Tatil kıyafeti olarak görülen bu model, aynı zamanda ofis şıklığı için de kullanılabilmektedir.

Omzu açık bluzlar kalem etek ya da jeanlerle de kullanılabilmektedir. Patenci eteği ya da midi etekler, giyen kişiye daha cool bir görünüm kazandırmaktadır. Dikkat çekici bir tarz elde etmek isteyenler, omzu açık elbiselere de yönelebilmektedir. Böylece hem tek parça giyinebilir hem de daha rahat hareket edebilmektedirler.

Omzu Açık Bluzlar Her Yerde Tercih Edilebilir Mi?

Omzu açık bluzları küpe ya da kolye gibi aksesuarlarla kullanabilirsiniz. İsteğinize göre renk tercihleri yapabilirsiniz. Yaygın olarak kullanılan beyaz ya da siyah modellerden de tercih yapabilirsiniz. Gösterişi seven kişiler genellikle kıyafetlerinin de gösterişli olmasını istemektedir. Buna göre de tercihler yapmaktadırlar. Gösterisi seven kişiler mutlaka volanlı elbise modelleri seçeneklerini de değerlendirmektedir.

Fakat buna hiç gerek kalmadan kaba bir kolye ve omzu açık bir bluzla da gösteriş yakalanabilmektedir. Etnik kolyeler ya da tahta boncuklu kolyeler çok güzel seçenekler olabilmektedir. Tercih edeceğiniz aksesuarları bluzlarınızla bir araya getirerek stil ikonuna dönüşebilirsiniz. Eğer ki parça parça giyinmeyi sevmiyorsanız, tek parça modellerden de tercih yapabilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu