Bilim

Mikrofiber Yer Silme Bezlerinin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde yaygın olarak kullanılmaya başlayan mikrofiber bez ne işe yarar birçok kişi merak ediyor. Öncelikle bu bezler kaliteli temizlik yapmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırıyor. Aynı zamanda temizlik sonrası iz kalması gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Bunlar dışında bezlerin ne işe yaradığı mikrofiber bezlerin kullanılmasıyla anlaşılabiliyor. Firmada kişilerin mikrofiber deneyimleri yaşamaları için ürettiği kaliteli mikrofiber bezlerini satışa sunuyor.

Mikromarket Ürünleri

Mikromarket kişilerin temizlik işlerinin kolaylaşması ve boşa yapılmasını önlemek amacıyla çok fazla ürün çeşidiyle hizmet veriyor.
Mikromarket satış sitesinde satışa sunulan firmanın üretimi olan kaliteli mikrotex mikrofiber bez çeşitleri şunlardır;

 • Cam Bezi
 • Akıllı Kova
 • Makyaj Temizleme Bezi
 • Bulaşık Süngeri
 • Bardak Altlığı
 • Paspas
 • Bulaşık Süngeri
 • Mutfak Bezi
 • Oto Bezi
 • Yer Bezi
 • Teleskopik Mop Bezi
 • Toz Bezi
 • Profesyonel Temizlik Bezi

Firma tarafından farklı özelliklerde ve renklerde satılan bu bez türleri farklı amaçlarla kullanılabiliyor ve kişilerin gerçek bir temizlik yapmasını sağlıyor. Çünkü bu bezler diğer bezlerde yaşanan tüm sıkıntıları ortadan kaldırıyor. En önemlisi de ortada iz, tüy ve toz gibi kalıntılar bırakmıyor. Ayrıca sabun kullanma derdinden de kişileri kurtarıyor.

Mikrofiber Cam Bezleri

Mikrofiber cam bezleri mikromarket firması tarafından camların silinmesi için üretilen ve satışa sunulan ürünlerdir. Bu ürünler firma mağazasında baskılı ve baskısız olarak satışa sunuluyor. Aynı zamanda kişilerin tercihlerine göre farklı boylarda da üretiliyor. Cam bezi satın almak isteyen kişiler firma sayfasına girerek hem ürünleri inceleme hem de kullanım bilgisi alma imkanına sahip oluyorlar.
Ayrıca ürünleri görüp kendileri ürün seçimi yapabiliyorlar. Mikrofiber cam bezleri tek olarak satılabildiği gibi 12’li de satılabiliyor. Cam yüzeylerde hiç iz bırakmayan bu bezler nemli ve kuru olarak kullanılarak temizlik yapan kişilere büyük kolaylık sağlıyor.

Mikrofiber Teleskopik Mop Bezleri

Mikromarkette mikrofiber teleskopik mop bezleri de satışa sunuluyor. Bu bezler zor yüzeylerin kolay bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Paspaslarda kullanılan mikrofiber mop bezi sadece yıkanarak etkili bir temizlik sağlıyor. Diğer mikrofiber bezlerde olduğu gibi bu bezde uzun süre kullanılıyor ve hiç iz bırakmıyor. Özellikle paspas yapma işlemlerinden sonra ortaya çıkan tekrar paspas yapma sorunlarını ortadan kaldırıyor ve tek çekişte yüzeyi temizliyor.

Mikrofiber Bulaşık Süngerleri

Firmanın satışa sunduğu ürünler arasında mikrofiber bulaşık süngerleri de yer alıyor. Bu süngerler diğer bulaşık süngerlerinden farklı olarak yıkanan bulaşıkların çizilmesini engelliyor ayrıca lekelerin kolay bir şekilde çıkmasını sağlıyor. Bunun dışında diğer süngerlerin aksine uzun süre aynı kalitede kullanılabiliyor. Firmanın üretimi olan bu süngerler 12×12, 18×12 ve 18×18 boyutlarında yer alıyor ve boyutlarına göre fiyatı artıp azalabiliyor. Örneğin firma satış sayfasında yer alan 18×12’lik bulaşık süngeri 6.90 liraya satışa sunuluyor.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu