Tanıtım Yazıları

Kruvaze Bluzları Tamamlayacak Giyim İpuçları

Kruvaze farklı bir dikiş tekniğidir ve pek çok ceket, bluz ya da gömlekte kullanılır. Bu modellerde kıyafetin iki ön parçası düğme kullanmak yerine birbirinin üstüne gelecek şekilde kapatılır. Oldukça dökümlü ve rahat görünen bu modeller çok şık modellerdir. Bazen elbiselerde de kruvaze yaka kullanılabilir ve kruvaze model elbiseler de çok şık kıyafetlerdir.

Tek parça olarak kullanılabilecek olan bu modelleri şık bir ceketle kolayca kombin yapabilirsiniz. Ama kruvaze yaka bluzlar daha farklı kombin yapılmalıdır. Kruvaze yaka bluzlar pantolonlar, etekler ve hatta şortlarla kombine yapılabilir. Alt giyim kıyafetini seçerken bluzun boyuna göre karar verilmelidir. Kısa bir bluz seçilecekse daha yüksek belli bir pantolon ya da şort tercih edilebilir.

Kruvaze Bluzlar Nasıl Kombin Yapılır?

Yüksek belli bir pantolonla kombin yapılan kruvaze yaka bir bluz çok şık bir tarzı tamamlayabilir. Kruvaze yaka bluzların bellerinde farklı işleme ve desenler de bulunabilir. Kruvaze bluzlarda bazen ince ve şık bir kemer de bulunabilir. Böyle bluzların pantolon üstünde kullanılması daha uygun olacaktır.

Ancak bluzun belinde bu şekilde bir işleme ya da tasarım yoksa pantolon ya da şort içine sokarak bluzunuzu kullanabilirsiniz. Genelde tek kullanılsalar da bazen şık bir yelek ya da ceketle de bluzunuzu kombin yapabilirsiniz. Kadın yelek modelleri arasından şık bir seçim yaparak kruvaze bluzunuzu tamamlayabilirsiniz.

En Şık Bluz ve Elbise Modelleri

Bluz, yelek ya da elbise modelleri her kadının gardırobunda bulunması gereken ve dışarı çıkarken şıklığı tamamlayabilecek modellerdir. Bunlar arasından bir seçim yaparken kaliteli ve şık modeller bulabileceğiniz bir adres önerebiliriz. Kadın elbise modelleri ve en şık bluz, yelek ve diğer kıyafet modellerini bir arada görebileceğiniz bu adresten en son trendlere uygun çok şık seçimler yapabilirsiniz.

Evinizden çıkmadan pek çok kıyafeti bir arada bulabileceğiniz ve güvenli bir şekilde satın alabileceğiniz bu adres size yardımcı olacaktır. Kayık ya da kruvaze yaka bluz modellerinde ve de daha pek çok farklı modelden seçim yapabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Her Mevsim Tercih Edilen Sweatshirt Modelleri

Kadın sweatshirt modelleri spor ve günlük bir kombini tamamlamak için çok ihtiyaç duyulan modellerdir. Dolabında birden fazla sweatshirt bulunan bir kadın özellikle bahar aylarında dışarı çıkarken çok hızlı bir şekilde hazırlanabilir. Son yıllarda sweatshirtler eteklerle de kombin yapılıyor ve sweat modellerini kombin yapmak artık çok daha kolay bir hale geldi.

Spor giyinmeyi seven her kadının renkli ve hareketli bir stil sahibi olması için farklı seçeneklerden birisi de sweatshirtlerdir. Kadın kıyafetleri seçerken çok fazla modeli bir arada bulabileceğiniz bu adres size her model konusunda yardımcı olacak ve en iyi seçimleri yapmanızı sağlayacaktır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu