Tanıtım Yazıları

Kayık Yaka Bluzları Kadınlar Neden Tercih Ediyor?

Kadınların yaz trend parçaları arasında, kayık yaka kıyafetler bulunmaktadır. Bu kıyafetlerle çok şık kombinler yapılabilmektedir. Kayık yakalarla yazın sıcağında bunalmak zorunda kalmazsınız. Hem de bu ürünleri kombinleyebilecek çok fazla parça bulunmaktadır. Kayık yaka insanların hayatına ilk olarak 90’lı yıllarda girmiştir.

Sonrasında ise, yapılan kombinlerle de her yaza damgasını vurmuşlardır. Hem yaz hem de bahar aylarında kullanılabilmektedir. Kayık yakalı bohem tarzı elbiseler de çok şık görünmektedir. Fırfır detayları olan kayık yaka elbiselere de çok sık rastlanılmaktadır. Şıklığında sadece tek parça kullanmak isteyenler tercihlerini bu yönde yapmaktadır.

Kayık Yaka Bluzlar Nasıl Kombinlenmelidir?

Kayık yaka bluzlar, kadın midi elbise modelleriyle de çok şık kullanılabilmektedir. Elbiseler midi boy olduğu için, giyen kişiler içerisinde daha rahat hareket edebilmektedir. Kayık yaka bluzlar, dantelli modellerle de iddiasını korumaktadır. Bluz üzerindeki dantel detayları daha zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Dantelli kayık yaka modeller, kadınlar tarafından çok fazla beğenilmektedir.

Kadın yaka bluzları kombinleyebileceğiniz seçenekler şu şekildedir;

  • Kot şortlarla giyilebilirler. Hatta yanına aksesuar olarak şapka da eklenebilmektedir.
  • Pantolonlarla da giyilebilmektedir.
  • Eteklerle de giyilebilirler.
  • Elbise olarak da giyilebilirler. Kayık yaka modeli çok fazla seçeneği bulunmaktadır.

Kişisel isteğe göre kombinler şekillendirilebilmektedir. Uzun ya da kısa etek kullanarak da çok şık bir çizgi yakalanabilmektedir.

Kayık Yaka Tercih Edilmesinin Nedenleri Nelerdir?

Giyilen kıyafetler kadın saç aksesuarları sayesinde daha şık görünebilmektedir. Kayık yaka bluzlarda saç aksesuarlarıyla birlikte kullanılabilmektedir. Güzel ince bir taç, boydan beyaz kayık yaka bir elbise ve düz bir saç muhteşem bir görüntü yakalayabilmektedir. Kayık yakaların tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında, kombinlere zarif ve gizemli hava katmasından kaynaklanmaktadır.

Bu tarz kombinlerde, kadınlar sık sık kayık yaka modelleri kullanmaktadır. Sokak modasında tercih edilebileceği gibi, özel davet ya da akşam yemeklerinde de tercih edilebilmektedir. Özellikle kayık yaka modellerin bluzlarına yazın çok rastlanmaktadır. Bu parçalarla şık olabilmek oldukça kolaydır.

Kayık Yaka Bluzlarla Hangi Takılar Kullanılmalıdır?

Kayık yakalar kullanıldığı zaman boyun çok boş kalmaktadır. Dolayısıyla burası çok şık takılarla doldurulabilmektedir. En şık kadın elbise modelleri kayık yakalarla ve takılarla bütünleşmişse daha da şık görünmektedir. Kayık yaka seçimleri yapıldığı zaman, kat kat kullanılabilecek kolyeler kullanılabilir.

Ayrıca parmaklara cruff yüzük tercih ederek şıklık tamamlanabilmektedir. Özellikle şık davetlerde takı kullanımı daha fazla olmaktadır. Tercih edilen takı ne kadar güzel seçilirse, görünüm de o kadar şık olmaktadır.

Kayık yaka kendi başına çok dikkat çekici durmaktadır. Bunu dengelemek için kısa takılar tercih edilmelidir. Hatta uzun kolyelere de şans verilebilmektedir. Önemli olan doğru renk ve model seçimlerinin yapılabilmesidir. Bu şekilde şıklığı yakalayabilmek mümkündür. Fikri olmayan kişiler, başkalarından da görüş alarak kombinlerini tamamlayabilmektedir.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu