DekorasyonGenelKadınModaTanıtım Yazıları

Kahve Yanı Kristal Bardaklar İle Eşsiz Sunumlar Yapın

Margerie Crystal firması olarak yüksek kaliteli ve estetik bir şekilde tasarlanmış farklı bardak modelleriyle müşterilerimizin kahve veya su sunumlarına eşlik ediyoruz. Margerie Crystal olarak satışını gerçekleştirdiğimiz bardak modelleri arasında kahve yanı kristal bardaklar, Fortino ve Stella su bardağı setleri bulunuyor.

Bohemia Crystal kahve yanı kristal bardak, 150 ml hacme sahip ve mavi, kırmızı, yeşil, sarı, mor ve pembe renkleriyle satışı yapılıyor. Bohemia Crystal Ophelia kahve yanı su bardağı da 150 ml hacime sahip olarak kırmızı, yeşil, mavi, mor, sarı ve pembe renkleriyle mutfaklarda ki yerini almayı bekliyor.

Fortino su bardak seti 345-485 ml hacime sahip iki farklı modelde müşterilerimizin beğenilerine sunuluyor. Kırmızı, mavi, yeşil, siyah renkleriyle satışı gerçekleştirilen Fortino su bardak setlerinin satışlarında web sitemiz üzerinden yüzde 14 ila 27 arasında çeşitli indirimler uygulanıyor.

Margerie Crystal olarak satışını gerçekleştirdiğimiz diğer bir su bardak seti ise Stella su bardaklarıdır. 345 ve 485 ml hacimlerde iki farklı modelde satışı yapılan Stella su bardakları siyah, kırmızı, yeşil, mavi ve şeffaf renkleriyle müşterilerini bekliyor. Web sitemiz üzerinden yapılan satışlarda Stella su bardak setlerine özel yüzde 40 indirim uygulanıyor.

Margerie Crystal firması bardak ve kadeh modelleriyle evlerinde, ofislerinde şık bir kahve, su sunumu yapmak isteyenler için değişik hacimsel boyutlarda ve renklerde güvenilir satış hizmetleri vermeye devam ediyor.

Margerie Crystal firmasının web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde müşterilerin kişisel ve sanal kart bilgileri yüksek güvenlik ağıyla korunuyor. Satış işlemlerinden önce web sitemiz üzerinden üye olan müşterilerimiz  %10 indirim kazanabilir ve tüm alışverişlerinde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirler.

Margerie Crystal olarak müşterilerimizin kullanımına sunduğumuz web sitemize https://margeriecrystal.com  internet adresi üzerinden erişebilirsiniz. Web sitemiz kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde müşterilerin istedikleri model ve renkteki bardakları rahatlıkla seçmelerine olanak tanır.

Margerie Crystal web sitesi üzerinden faaliyet veren destek hattımız ile müşterilerimizin sorularına en kısa sürelerde cevaplar veriyoruz.

Margerie Crystal, kahve yanı kristal su bardakları, Fortino ve Stella su bardakları setleri gibi ürünleriyle müşterilerine yüksek kaliteli, estetik ve şık bir sunum seçeneği sunar. Beğendiniz bardak modellerinin siparişlerini web sitemiz üzerinden kolayca sipariş edilebilirsiniz.

Margerie Crystal olarak verdiğimiz satış hizmetlerinde Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. Verilen siparişler en kısa sürelerde müşterilerimizin adreslerine iletilmektedir.

Margerie Crystal firması, kristal bardak ve kadeh satışlarında özellikle düğün, nişan, doğum günü ve yıl dönümü gibi özel günler için hediye arayışında olanlara en özel çözümleri sunuyoruz.

Margerie Crystal firması olarak satışını gerçekleştirdiğimiz bardak çeşitlerinin tamamı stoklarımızda bulunmakta ve en kısa sürede müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Sipariş veren müşterilerimize, ürünlerinin takibini yapabilmeleri için kargo takip numarası gönderilmektedir.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu