Teknoloji

iPhone Cihazlarda Bilinmeyen 3 Özellik

1-) iPhone cihazınız ile aynı anda 32 kişi ile video konferansı yaoabilirsiniz.
Video görüşmeleri, ülkemizde pek sık kullanılmasa da COVİD-19 sebebiyle birçok kişi artık video konferansı tercih ediyor. Birçok kişi ile aynı anda görüşme sağlanabilmesi en büyük etken. iPhone cihazlarda bulunan FaceTime uygulaması ile aynı anda 32 kişi ile birlikte görüntülü konferans gerçekleştirebiliyorsunuz.
2-) Siteleri PDF yapabilirsiniz.
iPhone model telefonlara sahip kişiler, ziyaret ettikleri websitelerini PDF Olarak kayıt etme olanağına sahip. Bu özellik için iOS tarayıcısı olan Safari üzerinden bir siteye giriş yapmanız ve paylaş butonuna bastığınızda PDF oluştur butonuna basmanız yeterlidir.
3-) iPhone cihazlarda mesaj sonuna nokta koymaya gerek yok
iPhone cihazlarda, özellikle sık sık mesajlaşan kişiler için en güzel avantaj bu sayılıyor. iPhone telefonlarda cümle sonuna nokta koymak için ekranın boş kısmına sadece iki kere tıkladığınızda otomatik olarak nokta işareti cümlenin sonuna konuluyor.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu