BilimİnternetMobil

İnterneti bitenlerin imdadına bedava fırsat!

İnternet sayesinde birçok aktivitede yer alıp can sıkıntısınaçözüm bulanlar bu anlarının internet bitimiyle kâbusa dönmesini istemediklerinde Türk telekom bedava internet fırsatı ile internete ara vermek zorunda kalmayacaklar. Telefonunuza yükleme öncesi kısa mesaj gönderme, selfy servisiyle, faturalı hata geçerek, kartınızı 4,5 g ile uyumlulaştırmanız halinde ve daha birçok yol ile interneti bitenlerin imdadına bedava internet fırsatı koşuyor. Faturalılar için ayrı faturasızlar için ayrı bedava internet fırsatının söz konusu olduğu internet keyfini yaşamak istiyorsanız acele edin.

İnterneti en çok kullanan kişiler gençler olduğu için onlara özel Turkcell bedava internet kampanyaları da sıklıkla yenilenmektedir. Gnctrkcll aboneleri Bip uygulamasını indirip şartları yerine getirdiğinde anında 2 GB internet kazanıyorlar. Bunun dışında 30 Haziran 2017’ye kadar GNÇ uygulamasını indiren her gnctrkcll abonesi 1 hafta kullanabilecekleri 1 GB’lık internete anında sahip oluyorlar. Kampanyalar için takipte kalınız.

Akıllı cihazların giderek yaygınlaşmasının ardından GSM operatörleri, yeni kampanyalar yapmaya başlamışlardır. Fakat yapılan kampanyalar ne kadar etkili olursa olsun internet, dakika veya mesaj hakları sanal sosyalleşmenin artmasıyla birlikte yetersiz kalmaktadır. Bu rahatsızlığı tespit eden operatörler, bedava internet konusunda dönem dönem kullanıcılarına sürpriz kampanyalar yapmaya devam etmektedirler. Vodafone bedava internet kapmasında, akıllı cihaz uygulaması olan Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek bedava 2 GB internete sahip olmak mümkün olmaktadır. Bununla birlikte, aynı programı kullanan kullanıcılara, her pazartesi yeni ve sürpriz hediyeler ile Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak mümkün hale gelmektedir.

 

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu