DekorasyonDonanımGenelOtomobilTanıtım YazılarıTeknoloji

İhtiyaçlarınıza Uygun Hazırlanan Araç İçi Dolap ve Raf Sistemleri

Detay Endüstri firması Bursa Osmangazi ilçesinde kalıp raf sistemleri, çekmeceli kalıp rafları, çalışma tezgâhları ve malzeme takım dolapları alanlarında 1984 yılından itibaren üretimler ve hizmetler sunmaktadır.

Detay Endüstri firması müşterinin ihtiyaçlarına yönelik almış olduğu siparişlerde müşterilerine ait depolama alanlarının en verimli şekilde kullanılması amaçlı tezgâh, dolap ve raf sistemleri üretim ve kurulumu yapmaktadır.

Detayı Endüstri firmasının üretimlerinin arasında çalışma tezgâhı, mutfak tezgâhı, banyo tezgâhı çeşitleri yer almaktadır. Genel olarak çalışma tezgahları tamirhane, atölye, fabrika gibi teknik ekipman kullanımı yapan firmalara yönelik üretilmektedir.

Detay Endüstri firmasının üretmiş olduğu çalışma tezgâhları paslanmaya karşı toz boyalarla kaplanarak uzun ömürlü ve kaliteli bir hizmet sunması hedeflenmektedir. Üretilen çalışma tezgâhlarının üst bölümleri MDF tablolardan oluşturularak ve gerekli aydınlatma sistemleri kurularak kullanan kişilerin rahat bir şekilde ve yüksek verimlilikte çalışması amaçlanır.

Detay Endüstri firmasının üretmiş olduğu çalışma tezgâhlarının masalarının ayarlanabilir olması, 80 kilogram yük taşıma kapasitesi ve zemine göre değiştirilebilir ayakları olması önemli avantajları arasında yer almaktadır. Çalışma tezgâhları çekmece sistemiyle saç kaplamalar üzerinden kilitli bulundurularak sadece çalışma yapan kişinin kullanımına yönelik iş güvenliği sağlamaktadır.

Detay Endüstri firmasının hizmet verdiği bir diğer alan ise araç içi dolap ve raf sistemleri üretimleridir. Araç içi yerleştirilen raf sistemleri araçların taşımacılık alanında yüksek verimlilikle kullanılmasını hedeflemektedir.

Kamyonet, panelvan, minibüs gibi taşımaya yönelik üretilen araçların araç içi takım dolabı kurulumu ile taşımak istedikleri teknik alet, lojistik, sevkiyat amaçlı kargo taşımacılığında kullanılması için uygun hale getirilmektedir.

Araç içi takım dolabı daha çok lojistik, sevkiyat, kargo, ambulans, toptan ticaret  gibi araçlara yönelik uygulanmaktadır. Araç içi dolaplar şehirlerarası ulaşımda kullanılan araçların taşımacılığını kolaylaştırmak amacıyla da araçlara monte elenerek kullanılması sağlanmaktadır.

Malzeme dolabı araç içi, raf sistemi ve dolap sistemi tasarlayan Detay Endüstri firması vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin siparişleri doğrultusunda araç içi raf sistemi yapabilmektedir.

Detay Endüstri firmasının üretmiş olduğu dolap raf sistemleri özelliklerine göre çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Üretilen raflar arasında palet rafı, konsol kollu raflar, kalıp rafları, asma kat rafları, kayar raf ve sırt raflar yer almaktadır.

Detay Endüstri firmasının satışını yaptığı araç içi raf sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.detayendustri.com/ internet adresini tıklayarak Detay Endüstri firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Detay Endüstri firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Detay Endüstri firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de araç içi raf sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Detay Endüstri firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu