Oyun

Humble Bundle’dan 1 Dolara GTA Serisini Veriyor

Humble Bundle, daha öncesinde bunun gibi birçok kampanya ile tanınıyor. Humble Bundle, bu sefer Rockstar Games oyunlarından oluşan “Rockstar Games Bundle” adında güzel bir kampanya yapmış.

1 dolara GTA 3, GTA Vice City, Max Payne ve Manhunt oyunlarını, 9.75 dolara ise 1 dolarlık paket artı Bully, GTA Sanandreas, L.A. Noire ve Max Payne oyunlarını satın alabilirsiniz. 15 dolara ise GTA 5 hariç tüm Rockstar Games oyunlarını satın alabilirsiniz.

Humble Bundle, kampanyaları sayesinde çoğu oyunu Steam’dan daha ucuza alabiliyorsunuz. Elde edilen gelirler ise yağmur ormanlarını korumak için çalışan bir hayır kurumuna bağışlanıyor.

Satın almak için bu linkten siteye girerek 1$, 9.75$ veya 15$ fiyatındaki paketi alarak GTA 5 hariç tüm Rockstar Games oyunlarına sahip olabilirsiniz. Paketler ise şu şekilde:

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu