BilimTeknoloji

Güneş Enerji Santrali Kurulumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektriğinizi Kendiniz Üretmeniz Elinizde…

Hızla gelişen teknoloji insanlara birçok alanda kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Hemen hemen her sektörde yer alan firmaların Ar-Ge çalışmaları neticesinde birçok yeni fikir ve teknoloji gün yüzüne çıkmaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde insanlar bir döneme kadar sıkıntıya düştüğü konularda artık herhangi bir zorlanma yaşamadan işlerini halledebilmektedir. Gelişen teknolojinin insanlara sağladığı katkılar arasında elektrik enerjisinin insanlar tarafından üretilebilmesinin de imkanını sağlamamıştır. Yenilenebilen enerji sektörü içerisinde yer alan güneş panelleri sayesinde artık insanlar nerede olursa olsun elektrik enerjisini üretebilmektedirler. Özellikle şehir gerilim hattının bulunmadığı tarla, arazi, bahçe ve kırsal kesimlerde yer alan mekanlarda güneş enerjisinden elektrik enerjisini üretilmesi sağlanıyor. Bu ürünler sayesinde anlık olarak üretilen elektriğin kullanılabilmesi mümkün olduğu gibi aynı zamanda bataryalar sayesinde enerjinin depo edilmesi de son derece mümkündür.

Solar Dalgıç Pompa : 5.5 HP / 4 Kw – Üç Faz 380 Volt

 

Dayanıklılık ve Verimlilikleri Ön Plana Çıkıyor

Güneş paneli, güneş enerjisinin elektrik enerjisine dönüşümünü sağlayan sistem içerisindeki bir unsurdur. Bu ürünler ilk zamanlarda üretilen panellere nazaran daha dayanıklı olduğu gibi aynı zamanda uzun ömürlü kullanımlara da sahiptir. Kullanıcıları tarafından tam verim alınması noktasında da en iyi teknolojiyle üretilen paneller sabit platform üzerine kurulduğu gibi aynı zamanda 360 derece dönebilen platformlar üzerine de yerleştirilebilmektedir. Oynar platformlara yerleştirilen panellerden daha fazla verim alınabildiğini belirtmek isteriz. Güneşin doğuşundan batışına kadar %100 verim alınmasını sağlayan bu paneller aynı zamanda güneş enerjisini elektrik enerjisine dönüştürme noktasında daha aktif çalışmaktadırlar. Performansları itibariyle kapalı havalarda bile elektrik üretimini gerçekleştirebilen bu ürünler uzun süreli garantili satışlara sahiptir.

Solar Dalgıç Pompa : 3 HP / 2.2 Kw – Üç Faz 380 Volt

 

Güneş Paneli Kurulumunda Profesyonellerden Destek Alın

Türkiye de sürdürülebilen enerji sektörünün içerisinde yer alan firmalar arasında Ekonomik Solar firması ayrı bir yere sahiptir. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına www.ekonomiksolar.com platformu üzerinden hizmet veren marka aynı zamanda pratik, hızlı ve kolay solar panellerin kurulumunu sağlamaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun internet sitesi üzerinden vereceğiniz tüm siparişleriniz kapınıza kadar ücretsiz kargo imkanıyla sizlere sunulmaktadır. Güvenli alışverişinde adresi olan platform kredi kartlarına taksit imkanıyla da alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır.

Solar Dalgıç Pompa : 2 HP / 1.5 Kw – Üç Faz 380 Volt

 

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu