Bilimİnternet

Game Of Thrones’tan Bu Seneki İlk Görsel Yayınlandı

Game of Thrones’un final sezonu için ilk resmi görsel yayınlandı. Görselde Daenerys ve Jon Snow’u yan yana görüyoruz. Ayrıca uyaralım; yazının içinde 7. sezon ile ilgili spoiler yer almaktadır.

Game of Thrones’un final sezonunun karşımıza çıkmasına çok az bir zaman kaldı. Çok yakında tarihe geçmesi beklenen dizinin final sezonu adeta bir mücevher gibi saklanmaya devam ederken, ilk görüntüler de gelmeye başladı. HBO, son olarak dizinin iki önemli oyuncusu Emilia Clarke ve Kit Harington’un karda verdiği pozu yayınladı.

Daha önceki senelerde bölümlerin sızdırılmasıyla ciddi gelir kayıpları yaşayan HBO, final sezonunda bu konuya çok dikkat ediyor. Önümüzdeki 6 ay içerisinde yayınlanması beklenen dizinin hala birkaç fotoğraf sızıntısından ileriye gidememesi de HBO’nun bu konuda başarılı olduğunu kanıtlıyor.

Kaynak : Webtekno

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu