Genel

İşletmeler İçin En iyi iki instagram araçları

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile, instagram üzerinde sürekli olarak işletmeler bazı hedefler belirler. Bu hedefler arasında en önemlisi de instagram üzerinde ticaret yapmaktır. Bu ticaret mantığı instagram üzerinde yüksek kitlelere duyurulması açısından pek önemlidir.
İnstagram analizlerini takip ederek, daha fazla gelirlerin sağlanması da sağlanacaktır. Yapılan hatalar analizler sonucunda ortaya çıkarak, satışların daha çok artması sağlanabilir. İnstagram Analizine başlamadan önce instagram işletme hesabı açmanız gerekiyor. Ya da var olan instagram hesabınız ile işletme profiline geçmeniz gerekiyor. İnstagram işletme hesabına geçtiğinizde, Instagram Insight açılacağı için çeşitli analizlerde ve farklı istatistiklere de erişim sağlayabileceksiniz.

 

2020 Yılında En Çok İşinize Yarayacak İnstagram Analiz Araçları

Instagram Insights

İnstagram işletme hesabınız ile yaptığınız dönüşümleri en iyi şekilde alabileceğiniz ve ek bilgileri sunan aracın ismi: Instagram Insights olacaktır. İşletme hesaplarına verdiği ücretsiz analiz aracı ile, takipçilerin demografik özelliklerini, ülkelere göre ayrıştırma ve işlemlerin verilerinin yanı sıra satmış olduğunuz ürün ile alakalı birçok veri sunmaktadır. Instagram Insights aracı ile son bir hafta içinde gönderdiğiniz tüm içeriklerin bir özetini bulabileceksiniz. Son bir hafta içerisinde kaç takipçi kazandığınızın, toplam yayın sayınızın ve bu süre içerisinde ne kadar içerik eklediğinizin tablosunu gösterir. İnstagram üzerinde işletme sayfanıza erişim, profil görüntülenme ve diğer istatistiksel verileri takip edebilirsiniz.

Combin

Combin, instagram içerik planlama ve pazarlama çözümleri aracıdır. İnstagram’da hikaye ve içeriğinizi bu araç ile zamanlayabilirsiniz. İstediğiniz saatte içeriğini yayınlatmaya yarıyor. Ek olarak petshop sahibi olan kişiler için, gelişmiş arama mekanizması ile köpek veya kedi etiketlerini otomatik olarak kayıt etmesi ile takipçi kitlenizi genişletebilirsiniz.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu