Genel

Bursa’da Jel Akü İhtiyaçlarınız İçin Ekonomik Solar’a Danışın

Ekonomik Solar firması yenilenebilir enerji konusunda birçok yenilenebilir enerji sistemiyle bağlantılı ürünün satışını gerçekleştirmektedir.  Ekonomik Solar.com sitesinde yenilenebilir enerji üretimi ve depolanması konusunda inverter bağlantı ekipmanları, şarj istasyonları, güneş enerjisi aydınlatma sistemleri, güneş panelleri, rüzgâr türbinleri satışı gerçekleşmektedir.

Ekonomik Solar firması Bursa lityum akü tedarikçisi olarak Türkiye genelinde lityum akü satışı yapmaktadır.

Lityum aküler yüksek verimlilik ve uzun kullanım ömürleri sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Ekonomik Solar.com sitesinde satışı gerçekleştirilen lityum akü çeşitlerinden LifePo4 tipi aküler genel olarak otomobillerde, golf arabaları ve forkliftlerde sıkça kullanılmaktadır.

Lityum aküler klasik akülere göre maliyet açısından daha pahalı olsa da uzun ömürlü kullanımlarından dolayı birim enerji üretim maliyeti açısından bakıldığında uzun vadede klasik akülere göre daha düşük maliyete sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ekonomik Solar.com sitesinden satıcı gerçekleştirilen lityum akü çeşitlerini Orbus Lityum Life PO4 100 amper 48 volt,  Orbus Lityum Life PO4 200 amper 12. 8 volt, Orbus Lityum Life PO 4 200 amper 24 volt, Megacell Lityum Life PO 4 150 amper 12. 8 volt, Megacell Lityum LifePO4 100 amper 12. 8 volt olarak sıralayabiliriz.

Ekonomik Solar.com internet sitesinde yenilenebilir enerji konusunda enerji nakil hattından uzakta bulunan bölgelerde tarım faaliyetlerini yürüten kişiler için güneş enerjisi panel sistemiyle çalışan ekonomik solar dalgıç pompa satışı yapılmaktadır. Dalgıç pompanın satıldığı ürün konsepti bir paket halinde yer almaktadır. Tarımsal sulama için kullanılan solar paket içerisinde polikristal güneş panelleri, bağlantı konektörleri, 380 volt sürücü ve sürücü kontrol panosu bulunmaktadır.

Ekonomik Solar.com sitesinden satışı devam eden tarımsal sulama solar paket için Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo yoluyla teslimat yapılmaktadır. Ekonomik Solar.com sitesine giriş yapıp üye olan kişilere yönelik belirli avantajlı indirimlerden yararlanma fırsatı sunulmaktadır.

Ekonomik Solar.com sitesinde doğru akımı alternatif akımı çevirmeye yarayan inverter cihazlarının da satışı gerçekleştirilmektedir.

Inverterler güneş panellerinde veya aküde depolanan enerjiyi elektrik enerjisine çevirmektedir.  Genel olarak inverter çeşitleri 2 tip olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu inverterler on grid inverter ve of grid inverter olarak belirtilebilir.

Ekonomik Solar.com sitesinde yer alan inverterler modifiye inverter, sinüs inverter, tam sinüs inverter olarak yer almaktadır. Ekonomik Solar.com’da yer alan akıllı inverter fiyatları sahip oldukları elektrik gücüne ve volt değerlerine göre değişebilmektedir.

Ekonomik Solar.com sitesinde satışı yapılan yenilenebilir enerji ürün ve sistemleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz www.ekonomiksolar.com  internet adresinden web sitesine giriş yaparak bilgi alabilirsiniz. Ekonomik Solar.com web sayfasının da yer alan iletişim butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra sormak istediğiniz bütün sorularınızı sorarak aklınıza takılan her konuda bilgi almanız mümkün olacaktır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu