BilimDonanımGenelHaberMobilOtomobilTanıtım YazılarıTeknoloji

Bursa’da Elektrikli Araç Şarj İstasyonları İçin Ekonomik Şarj

Ekonomik Şarj firması Türkiye genelinde elektrikle çalışma özelliği olan araçları için elektrikli araç şarj istasyonları satışı gerçekleştirmektedir.

Ekonomik Şarj firması Türkiye genelinde satışı gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonlarının bir hafta süre içinde teslimatını yapmaktadır.

Müşteriler tarafından satın alınan elektrikli araba şarj istasyonu beklenilen performansı vermemesi veya beğenilmemesi durumunda müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ekonomik şarj firması ürün değişimi ve iade politikası kapsamında satmış olduğu şarj istasyonlarını değiştirmekte veya para iadesi yapmaktadır.

Ekonomik Şarj firması tarafından satışı gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonları kredi kartına 9 taksit ve peşin ödemelerde ise %5 indirim uygulanarak satılmaktadır. Günümüzde elektrikli araçların sayılarının her geçen gün artması elektrikli araç şarj istasyonlarına duyulan ihtiyacı gün ve gün arttırmaktadır.

Elektrikli araç şarj istasyonu kurulum maliyeti şarj kapasitesi, şarj hızı, şarj istasyonunun teknolojik özellikleri ve şarj istasyonunun kurulacağı yer gibi birçok unsura bağlı olarak değişmektedir.

Ekonomik Şarj firması tarafından satışı gerçekleştirilen elektrikli araç şarj istasyonları duvar tipi ve dikili tip olarak 2 model üzerinden satışı yapılmaktadır. Duvar tipi modeller LCD ekran ve ekran olmayan model olarak ikiye ayrılmaktadır. Duvar tipi LCD ekranlı elektrikli araç şarj istasyonları 22 kilovat elektrik akımı gücünde hizmet vermektedir. Saydığımız özellikler elektrikli araç şarj istasyonu fiyatı anlamında önemlidir.

Ekonomik Şarj firması şarj istasyonları tek fazlı 16 amper ve 3 faz 32 amper güç seviyesine kadar farklı şarj etme özelliklerine sahip olarak hizmet vermektedir. Şarj istasyonları LCD 7 inç dokunmatik ekran büyüklüğü, kart okuyucu sistemleri, haberleşme kartı ve yazılım fonksiyonlarına sahip olarak çalışmaktadır. Elektrikli araç şarj istasyonları 60296 standardına uygun olarak Mod 3 ve Tip 2 şarj priz sistemine sahiptir.

4 adet elektrikli aracın aynı anda şarj edilebilmesi için uygun olan şarj istasyonları, araç bağlantılarının yapıldığı prizlere yönelik dışarıdan gelebilecek olası darbelere dayanım sağlaması amacıyla korunaklı bir vaziyette hizmet verir.

Elektrikli araç şarj istasyonlarının araçla bağlantılı olan yerlerinde manyetik sensör kilitler yer almakta olup şarj sırasında olası araç hareketlenmelerinde veya araç şarj istasyonunda bilinmeyen kişilerin müdahalesine engel olmak amacıyla şarjın kesilmesine engel olacak şekilde sistem çalışmaktadır.

Ekonomik Şarj firmasının satışını yaptığı akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.ekonomiksarj.com/ internet adresini tıklayarak Ekonomik Şarj firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Ekonomik Şarj firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Ekonomik Şarj firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de akıllı tip elektrikli araç Şarj istasyonları sistemlerine yönelik hizmetler almak isterseniz Ekonomik Şarj firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu