Oyun
Trend

Bullet Echo Karakterleri (20+ Kahraman)

Bullet Echo Oyunu Karakterlerinin Özellikleri

Bullet Echo karakterleri hakkında hazırladığımız bu yazıyla oyunda istediğiniz kahramanları tanıyabilirsiniz. Android ve iOS platformunun sevilen oyunlarından Bullet Echo, her geçen gün popülerliği artırıyor. Online bir şekilde PvP maçlar yaptığımız Bullet Echo oyununda 20’den fazla kahraman bulunmaktadır.

Bullet Echo oyunu, Google Play Store üzerinden 1 milyondan fazla indirmeye ulaşmış durumda. Oyunu Google Play ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sitemizdeki diğer oyun yazılarına göz atmak için Oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bullet Echo Karakter Özellikleri

Bullet Echo oyununda farklı avantajlar içeren kahramanlar bulunmaktadır. Örneğin Leke, Ateş Böceği ve Avcı gibi karakterlerin keskin nişancı tüfeği vardır. Bu tüfekler sayesinde düşmanları uzaktan öldürebilmektedir. Uzaktan ateş eden karakterlerin dezavantajı ise hem yavaş ateş etmeleri hem de şarjörlerinin az mermi almasıdır. Freddie, Kuzgun ve İz Sürücü gibi kahramanlar ise yakın mesafeden seri bir şekilde ateş edebilmektedir. Bu kahramanların vuruş gücü az olmasına rağmen seri bir şekilde ateş edebilirler.

Bullet Echo karakterleri özellikleri konusunda en belirleyici nokta, kullanılan silahlardır. Kahramanların kullandıkları silahlar ve karakterlerin özel güçleri, karakterin gücünü ortaya koymaktadır. Oyun içerisinde 5 farklı silah bulunmaktadır. Karakterleri bu silah türlerine göre şu şekilde ayırabiliriz:

Keskin Nişancı Karakterler: Bullet Echo keskin nişancı karakterleri uzak mesafeden yüksek hasar ile vurabilme gücüne sahiptir. Karakterlerin ortalama can seviyeleri vardır ve genel olarak yavaştırlar. Keskin nişancıların en büyük dezavantajı, şarjörlerinde az mermi olmasıdır. (Leke, Ateş Böceği, Avcı, İllüzyonist)

Hafif Makineli Tüfekli Karakterler: Bullet Echo hafif makineli tüfek karakterleri, ortalama güce sahiptir. Ortalama bir menzile sahip olan bu karakterlerin en büyük özelliği, hızlı hareket edebilmeleri ve şarjörlerinde yeteri kadar mermi olmasıdır. Hasarları çok güçlü olmamasına rağmen arka arkaya atış yapabilmektedirler. (Freddie, Kuzgun, Melek, Hayalet)

Pompalı Tüfekli Karakterler: Bullet Echo pompalı tüfek karakterleri, uzak mesafelerden atış yapamamaktadır ve sadece yakın mesafede hasar verebilmektedir. Bu karakterlerin canları ortalamanın üzerindedir ve en büyük avantajları güçlü hasar yetenekleridir. (Kıvılcım, Arnie, Kasırga, Tepegöz)

Piyade Tüfeği: Bullet Echo piyade tüfeği karakterleri, hafif makineli tüfekli karakterlerle benzer özellikler gösterir. Ortalama bir ateş menziline sahip olan bu karakterler, makineli tüfeklere göre daha yüksek hasar vermektedir ve daha az mermi taşımaktadır. (İz Sürücü, Levi, Satoshi, Doktor)

Makineli Tüfekli Karakterler: Bullet Echo makineli tüfek karakterlerinin en büyük özelliği, iri karakterler olmaları ve sağlık oranlarının çok yüksek olmasıdır. Hem sağlık hem de zırh oranı yüksek olan bu karakterler, az hasar verir fakat sürekli atış yaptığı için düşmanlarını yakın mesafede rahatlıkla öldürebilmektedir. Bu karakterlerin menzilleri oldukça kısadır. (Ejder, Kale Burcu, Leviathan, Kara Sis, Bertha)

Oyunla ilgili Bullet Echo en iyi karakter hangisi? veya Bullet Echo en güçlü karakter hangisi? gibi aramalar sıkça yapılmaktadır. Alt kısımda tek tek karakterleri tanıtıp, yazı içerisinde de oyunla ilgili bilgileri derledik. En iyi karakter, güçlendirilmiş karakterlerdir. Yani karakter kartlarıyla karakterlerin seviyelerini ve güçlerini artırırsanız, o kadar daha güçlü olacaktır. Bu noktada önemli olan sizin hangi karakteri oynamaya yatkın olduğunuzdur.

Bullet Echo Oyunu
Bullet Echo Oyunu

Bullet Echo Karakterleri

Bullet Echo oyununda 20’den fazla karakter bulunmaktadır ve düzenli aralıklarla bu karakterlerin sayısı artmaktadır. Oyunu oynayanların sayısı arttıkça, geliştiriciler tarafından yeni kahramanlarla güncellik sağlanmaktadır. Oyun içerisinde mevcut karakterler ve genel özellikleri şu şekildedir:

Leke: Bu karakterin sağlık puanı düşük olmasına rağmen gelişmiş bir zırhı bulunmaktadır. Keskin nişancı tüfeği ile uzun bir menzile sahip olan karakterin gücü, enerji duvarı oluşturabilmesidir.

Kuzgun: Bu karakterin uzun menzile sahip hafif makineli tüfeği vardır. Dar geçitlerden geçebilen karakter, tarama özelliği sayesinde belirli bir süre için yakın mesafede düşmanların yerlerini tespit edebilir.

Kıvılcım: Bu karakterin çift namlulu pompalı tüfeği vardır ve yakın mesafe çok etkilidir. Çok hızlı olmayan bu karakter, el bombası atma gücüne sahiptir.

Freddie: Bu karakterin gelişmiş bir şarjöre sahip olan hafif makineli tüfeği vardır. Dar geçitlerden geçebilme özelliğine sahiptir. Karakterin ilk gücü, el bombası atmasıdır.

Bullet Echo Karakterleri
Bullet Echo Karakterleri

Ateş Böceği: Sağlık puanı yüksek olan bu karakterin hızlı ateş etme kabiliyetine sahip keskin nişancı tüfeği bulunmaktadır. Karakterin ana gücü, el bombası atabilmesidir.

İz Sürücü: Ortalama sağlık ve zırha sahip olan bu karakterin kaliteli bir tüfeği bulunmaktadır. Karakterin ana gücü görünmezliktir ve düşmanlara saldırmak için de kaçmak için de kullanılabilmektedir.

Ejder: Sağlık ve zırh puanları yüksek olan bu karakterin düşman zırhını hızlı bir şekilde yok edebilen makineli tüfeği vardır. Karakter yavaştır fakat özel gücü olan ışınlanma sayesinde zıplayarak kaçabilmekte veya sürpriz saldırılar yapabilmektedir.

Kale Burcu: Bir tank karakteri olan Kale Burcu, çok güçlü zırha sahiptir. Hızlı ateş edebilen makineli tüfeğe sahip olan karakter, özel gücü olan kalkan ile düşman saldırılarını savuşturmaktadır.

Bullet Echo Karakterleri
Bullet Echo Karakterleri

Levi: Uzun menzilli bir piyade tüfeğine sahip olan bu karakterin en büyük özelliği termal görüştür. Karakterin termal görüşü sayesinde duvarların ardından düşmanları vurabilme özelliği vardır.

Avcı: Bullet Echo karakterleri içerisindeki bu karakter, en güçlü keskin nişancı tüfeklerinden birine sahiptir. Levi karakterinde olduğu gibi bu karakterin de termal görüş özelliği vardır. Bu sayede duvarların ve engellerin ardından düşmanları görerek ateş edebilir.

Melek: Dar geçitlerden geçebilen bu karakter, hafif makineli tüfeğe sahiptir. Sağlık oranı çok yüksek olmasa da güçlü bir zırha sahip olan karakterin özel yeteneği ise güç kalkanı kullanabilmesidir.

Leviathan: Güçlü bir sağlık ve zırh puanına sahip olan makineli tüfekli bu karakter, yüksek isabet oranlarına sahip değildir. Bu karakterin en büyük özelliği taret adındaki özel gücüdür. Taretler sayesinde otomatik silahlar yerleştirerek düşmanlarını alt edebilir.

Bullet Echo Karakterleri
Bullet Echo Karakterleri

Kara Sis: Zırhı düşük olmasına karşın çok yüksek bir cana sahip olan bu karakter, hızlı ateş etme özelliği bulunan makineli tüfeğe sahiptir. Karakterin tüfeğine takılı olan bomba fırlatıcısı, düşmanları uzaktan vurabilmesine imkan verir.

Arnie: Av tüfeği tarzında pompalı tüfeğe sahip olan bu karakterin en büyük özelliği, sessiz ve hızlı olmasıdır. Işınlanma becerisi sayesinde düşmanlarından kaçabilir veya onlara beklenmedik anlarda saldırabilir.

Kasırga: Bu karakter, en hızlı av tüfeğine sahip olmasıyla öne çıkmaktadır. Ortalamanın üzerinde sağlık puanına ve güçlü bir zırha sahip olan karakterin gücü, düşmanlarından korunmak için kalkan açabilmesidir.

Hayalet: Dar geçitlerden geçme konusunda usta olan karakter, hafif makineli tüfeğe sahiptir. Karakterin sahip olduğu güç ise görünmezliktir.

Bullet Echo Karakterleri
Bullet Echo Karakterleri

İllüzyonist: Hafif ve hızlı ateş etme özelliğine sahip olan bir keskin nişancı tüfeği taşıyan karakter, ani saldırı gücüne sahiptir. Bu güç, karakterin geriye doğru zıplamasını sağlarken hareket hızını da belirli bir süre için artırmaktadır.

Bertha: Hem güçlü sağlık hem de güçlü zırh puanına sahip olan karakter, yavaş fakat sağlamdır. Sabit bir makineli tüfeği bulunan karakter, baskılama isimli gücü sayesinde mühimmatı bitene kadar seçilen yönde ateş edebilmektedir.

Satoshi: Uzun menzilli tüfeği ile saldırıda avantaj sağlayan karakter, güçlü bir zırha sahiptir. Karakter, güç kalkanı oluşturma gücü sayesinde düşmanları kendinden uzak tutabilmektedir.

Tepegöz: Pompalı tüfek kullanan kahraman, hızlı ateş edebilen bir silaha sahiptir. Tarama beceri sayesinde yakınlardaki düşmanların yerlerini belirleyebilmektedir.

Doktor: Ortalama sağlık puanına ve düşük bir zırha sahip olan karakter, az hasar vermesine rağmen seri atışlar yapabilmektedir. Karakterin becerisi, bomba fırlatıcısıdır ve bu sayede uzun menzilde de fayda sağlamaktadır.

Bullet Echo Karakterleri
Bullet Echo Karakterleri

Bullet Echo Oyun Modları

Bullet Echo oyununa giriş yaptıktan sonra sağ alt taraftaki ”Oyna” butonunun hemen yanında farklı oyun modları yer almaktadır. Oyun içerisinde 3 adet ”Operasyon” yani oyun seçeneği bulunmaktadır. Bu oyun türleri şu şekildedir:

Battle Royale: 3’e 3 takımlar halinde maç yapılan moddur. Hayatta kalan son takım, oyunu kazanmaktadır. Arkadaşlarla oynamak için bu modu seçmelisiniz.

Dağların Kralı: Bu oyun modu, tek başına oynamayı sevenler içindir. Oyunda herkes tek başınadır ve sona kalan oyuncu, maçı kazanmaktadır.

Takım Takıma Karşı: Bu oyunda modu, günün belirli saatlerinde aktif olmaktadır ve her istenildiği zaman oynanamamaktadır. 5’e 5 şekilde iki takımın maç yaptığı Takım Takıma Karşı isimli oyun modu, sıralama kazanmak için en kolay yöntemdir çünkü kazanmak için %50 ihtimal vardır.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu