BilimİnternetMobil

Bedava İnternet İçeren Turkcell Kampanyaları

Uzun senelerdir ülkemizdeki mobil iletişimin önde gelen operatörlerinden birisi olmuş olan Turkcell, diğerler operatörlere göre çekim gücü bakımından müşterilerini memnun eden özelliğiyle öne çıkmıştır. Günümüzde ise 4.5G hızının uygulamacı olarak bu konudaki kalitesini internet alanında da sürdürmeye devam edecek gibi. Çeşitli internet kampanyaları içeren fırsatları müşterilerine özel olarak sunmaya başlayan Turkcell ile fırsatlardan yararlanmaya devam ediyoruz. Özellikle Turkcell bedava internet paketleri 2017 yılı itibariyle gün yüzüne çıkmış durumda. Çağımızın en gerekli araçlarından birisi olan internete, Turkcell´in sunduğu avantajlarla daha kolay ulaşabilecek, 4.5G çekim gücüyle internetin her alanına anında ulaşım sağlayacağız. Dilerseniz güncel paketleri açıklamaya başlayalım.

Turkcell´in Güncel İnternet Paketleri

Paket ve kampanyaları sıralamadan önce hakkında bilmeniz gereken belli başlı konular var. Turkcell internet kampanyaları faturalı ve faturasız olarak yer alan paketleri içerse de, sadece tek bir kullanıma özel paketleri de içermektedir. Ayrıca bu tür hediyeleri ülke dışında kullanmak, transfer etmek ve diğer aya devir etmek gibi durumlar söz konusu değildir. Bunlara ek olarak, sürekli olarak güncellenecek olan Turkcell bedava internet kampanyaları fırsatlarını sitemizde takip etmeye devam edebilirsiniz.

  • Turkcell Salla-Kazan.
  • Turkcell GNC Bedava İnternet.
  • Bip Messenger.
  • Turkcell Toplantıdayım Bedava İnternet.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

En geniş kapsamlı güncel internet paketi olan “Salla-Kazan Kampanyası”, 20 Mart 2017 tarihine kadar geçerlidir. Yalnız kullandığınız cihaz ve Turkcell hattınız 4.5G ile uyumlu olması gerekiyor. Haftalık 10GB´a kadar olan kampanyaya dahil olabilmek için Turkcell Hesabım uygulamasını ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir diğer Turkcell bedava internet kampanyası olan GNC Bedava İnternet, 30 Haziran 2017 tarihine kadar 25 yaşını doldurmamış müşterilere 2GB internetten yararlanma fırsatı sunuyor.  Öncelikli olarak gnctrkcll abonesi olmasınız gerekmektedir. Kampanyadan yararlanmak için BİP uygulaması üzerinden boş fotoğraf çekerek BİP GNÇ kanalına göndermeniz yeterli.

Turkcell, BİP uygulamasını indiren müşterilerine 30 gün boyunca 1GB internetten yararlanma fırsatını sunuyor. Bunun için 2222´e BIP yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz. Aynı uygulama üzerinden 10 mesaj atarak ek 1GB internet de kazanabiliyorsunuz.
Turkcell Toplantıdayım kampanya fırsatı ise tamamen uygulamayı tanıtmak amaçlı. Bu uygulama ise toplantı veya benzeri bir meşguliyet zamanlarında, kullanıcılarına daha önceden kaydedilmiş bir sesli notu dinlettirmelerine yarıyor. İlk kez üye olmanız durumda ise haftalık 1GB internet kullanma hakkına sahip olunuyor.

Kaynak : Mobil11.net

Turkcell hız testi yapmak istiyorsanız burası tam size göre…

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu