BilimKadın

Bayan Stiletto Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Stiletto tarzında ayakkabılar, bayanlar tarafından sık sık tercih edilmektedir. Oldukça şık ve her türlü giysinin altına uyumlu olan bayan stiletto, her yaştan kadına hitap etmektedir. Bayan kısa topuklu ayakkabı türleri içerisinde ise oldukça popülerdir. Çok satılır, çok kullanılır. Konforlu ayakkabılardır.

Stilettonun Karşı Konulamaz Çekiciliği

Stiletto bir kadını oldukça havalı, seksi ve seçkin göstermektedir. Ayrıca, stiletto giyen kadınlar, erkekler için bir tutku unsuru olmaktadır. Topuklu bir ayakkabıyla düzgün yürümek kadınlar için her ne kadar acı verici ve zor olsa da, kadınlar bu şıklık ve gösteriş için asla vazgeçmemektedirler. Stilettolar ince ve sivri burunlu ayakkabılardır. Sivri burun içinde sıkışan ayaklar sıkışırlar ve su toplarlar. 15 santimetrelik topuklu ayakkabılar ise ciddi bilek hasarlarına yol açabilmektedir. Stilettolarla uzun süre ayakta kalan kadınlar ciddi ayak hastalıklarıyla karşılaşmaktadırlar. Bu nedenle stiletto satın alırken kaliteli olması önemlidir.

Stiletto Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bayan stiletto seçerken birinci önceliğiniz, stilettonun burnunun çok dar olmaması ve topuklarının çok ince ve uzun olmamasıdır. İnce topuklu, dar burunlu stilettolar ne kadar çekici ve seksi görünürlerse görünsünler, günlük hayatta kullanılması ciddi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Aynı zamanda stiletto satın alırken topuklarının sağlamlığını da mutlaka iyice kontrol etmelisiniz. Topukları oynayan ayakkabılar, ayaklarınıza zarar verirler.

Stiletto Satın Almak İçin Güvenilir Ortam

Herkesin bildiği üzere, günümüzde alışveriş yapmak için çıkıp saatlerce dolaşmaya gerek yok. İnternet sitelerinden kolay ve hızlı bir şekilde ürün satın alınabiliyor. Fakat, bu tarz sitelerde dolandırılma, ürünü yanlış getirme veya müşterilere gerekli alakayı göstermeme gibi pek çok sorunla karşılaşılabiliyor. Bu yüzden oldukça güvenilir, sizlere her türlü çeşit, model, marka ve renk sunabilecek aymood.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Çok güvenilirdir. Her türlü siparişiniz gününde teslim edilir. Herhangi bir şikayetinizi ya da arzunuzu ilettiğiniz zaman size anında geri dönüş yapılır ve gereken alaka gösterilir. Çok çeşitli, uygun fiyatlı, modern ve şık stilettolar için aymood.com sitesi mutlaka ziyaret edilmelidir.

Stiletto Ayakkabı Ne Tür Kıyafetlerle Kombin Yapılabilir?

Bazı kadınlar stilettoya adeta bağımlıdırlar. Fakat bazen günlük hayatta veya özel bir günde stilettonun hangi giysi ile giyileceğine karar vermek zorlayıcı olabilir. Stiletto kombini yapabilmek için, dikkat edilmesi gereken en önemli kriter uyumlu olmasıdır. 3 çeşit stiletto topuğu bulunmaktadır. Bu topuklar en az 8 santimetredir. 10 santimetre topuk boyu da mevcuttur. En yüksek topuk boyu ise 12 santimetredir. Stiletto normal paça bir jean veya dar paça bir kot pantolonla harika bir uyum oluşturur. Diğer yandan blazer ceketle de oldukça havalı bir görünüm vermektedir. Aynı zamanda kalem etekle de kombini yapılabilir. Gayet şık ve seçkin gösterir.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu