Genel

Bağlar Semtindeki Pati Palace Hizmetlerine Yakından Bakış

Pati Palace hayvan hastanesi evcil hayvanlara yönelik sağlık ve bakım hizmetleri vermektedir. Pati Palace hayvan hastaneleri İstanbul’un birçok ilçesinde hizmetler vermektedir. Pati Palace sahip olduğu mobil muayene araçları sayesinde hayvan severlerin evcil hayvanlarına yönelik bulundukları semtlerde hizmetler sunmaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri İstanbul’da Bağlar veteriner hizmetleri sunarak o bölgede ikamet eden hayvan severlerin evcil hayvanlarına yönelik acil müdahalelerde önemli olan zaman dilimlerinin yolda geçirilmesine engel olmaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri veteriner hekim Mehmet Çiftçi tarafından kurulmuştur. Veteriner hekim Mehmet Çiftçi 2018 yılında Elazığ Fırat Üniversitesi Veterinerlik fakültesinden mezun olmuştur. Pati Palace hayvan hastanelerinin verdiği veteriner hizmetlerinde yüksek sağlık teknoloji imkânlarıyla yoğun bakım ve ani operasyonlara yönelik ameliyat hizmetleri, gelişmiş analiz makineleriyle laboratuvar testleri, dijital röntgen, yatılı tedavi üniteleri hizmetleri vermektedir.

Pati Palace hayvan hastanelerinin sahip olduğu teknolojik sağlık ekipmanları ile evcil hayvanlara yönelik acil veteriner hizmetleri verilmektedir. Hayvanların kendi cins ve türlerine göre ortalama bir ömrü vardır. Belirlenen ortalama ömür içerisinde özellikle belirli yaşın üstünde yer alan hayvanlara yönelik olası sağlık risklerinin tespiti açısından checkup hizmetleri de verilmektedir.

Pati Palace hayvan hastanelerinde sunulan veteriner hizmetleri checkup uygulamalarında önemli olan hayvana yönelik olarak yapılan analizlerdir. Pati Palace hayvan hastaneleri veterinerlik hizmetlerinde evcil hayvanlara yönelik doğru teşhislerin konulması amacıyla hematolojik, biyokimyasal, serolojik, mikrobiyolojik ve patolojik testler yapılabilmektedir. Hayvan severlere sunulan veteriner hizmetlerinde test ve analiz laboratuvarlarında hematoloji, biyokimya, idrar tahlili ve mikroskopi gibi tıbbi alet ve ekipman bulunmaktadır.

Pati Palace hayvan hastaneleri veterinerlik hizmetlerinde sahip olduğu veteriner hekim ve sağlık ekibi kadrosu alanında uzman ve deneyim sahibidir. Pati Palace hayvan hastanelerin de yer alan röntgen cihazlarıyla bilgisayarlı röntgen ve radyoopak grafiler çekilebilmektedir. Ayrıca hayvan hastanesinde uygulanan penn hip yöntemi ile hastalıkların erken teşhislerinde oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Pati Palace hayvan hastanelerinde uygulan yoğun bakım ve yaşam destek hizmetlerinde hasta hayvanın ihtiyacına göre sıcaklık ve nem ayarı, kesintisiz konsantre oksijen, saf oksijen ve gerekli miktarda solunumu rahatlatan ilaçlar verilmektedir. Yoğun bakım hizmetleri içerisinde 24 saat ağrı kontrolü ve ağrıları azaltıcı sağlık hizmetlerde sunulmaktadır.

Pati Palace hayvan hastanelerinde sağlık hizmetlerinin dışında evcil hayvanlara yönelik bakım hizmetleri de verilmektedir.  Veteriner kliniklerinde evcil hayvanlara yönelik uygulanan bakımlarda banyo, ilaçlı banyo, tırnak kesme, pati arası temizliği, kulak, göz temizliği yapılmaktadır. Evcil hayvanlara yönelik uygulanan bakım hizmetlerinde hayvanı strese sokmamaya azami özen gösterilmektedir.

Pati Palace hayvan hastanelerinin verdiği tedavi ve bakım hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen hayvan severler www.patipalace.com internet adresini tıklayarak detaylı bilgiler almaları mümkündür.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu