Tanıtım Yazıları

Anvelop Etekleri Kadınlar Hangi Günlerde Tercih Ediyor?

Anvelop etekler, şal gibi iki ucu bir araya getirilen kumaşlardan oluşmaktadır. Bu etek sayesinde vücuduna güvenen çoğu kişi, farklı bir şıklık yakalayabilmektedir. Anvelop etekler, bacak dekoltesi vermek isteyenlerin gözde parçaları arasında yer alıyor.

Doğru parça seçimleriyle bu eteği kombinleyerek farklı bir stile imza atabilirsiniz. Anvelop etekler, kadınlara stil konusunda biraz daha özgürlük katmaktadır. Bunu yaparken ise çok fazla zorlanmadan yapmaktadır.

Anvelop etekler, kadın omzu açık bluz modelleri ile kombinlenebildiği gibi, büyük beden beyaz gömleklerle de giyilebilmektedir. Bu şekilde daha özür bir stile imza atabilirsiniz. Bu etekler hem gece hem de gündüz giyilecek parçalar olduğu için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Anvelop Etekleri Kimler Giyebilir?

Bazı kıyafetler çok beğenilse de insanların vücudundaki kusurlar o kıyafeti giymeye olanak sağlayamayabilir. Fakat anvelop kesim etekler vücut şekline göre kombinlenebilmektedir. Uzun modelleri olduğu gibi, kısa modelleri de vardır. Bu sayede farklı stillere de açıktır. Basen bölgesi geniş olan kişiler, bol kesim anveloplarla şıklığı yakalayabilmektedir. Fiziği düzgün kişilerin işi biraz daha kolaydır. Özellikle kısa etek anvelop etek modellerini giyerek, şık bir akşam yemeğine katılabilirsiniz. Böylece hem iddialı görünür hem de tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Anvelop Etekler Nasıl Kombinlenmelidir?

Kadın uzun elbise modelleri, kadınları vazgeçemediği kıyafetler arasında yer almaktadır. Uzun elbise yerine, uzun anvelop eteklerle farklı bir adım atabilirsiniz. Anvelop etekleriniz uzunsa, bunlara çok küçük dokunuşlar yapabilirsiniz. Krem rengi ve daha birçok seçenek eteğinizi topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. Rahat giyinmeyi seviyorsanız, beyaz büyük beden bir gömlekle de tercih edebilirsiniz.

Kruvaze bluzlarla tamamlayabileceğiniz gibi, aksesuarlarda ekleyebilirsiniz. Özellikle diz üstü botlarla anvelop etekler tam bir bütün oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra maskülen ayakkabılarla bambaşka bir görünüm edinebilirsiniz. Geometrik desen ya da farklı renk seçenekleri olan anvelop etekler, farklı bir dünyaya ulaşmanıza imkan sunmaktadır. Siz de bu eteklerle bir stil ikonuna dönüşebilirsiniz.

Uzun Anvelop Etek Modelleri

Uzun anvelop etek modelleri, kısa olan modellere nazaran daha rahat kombinlenebilmektedir. Çünkü uzun modeller, fiziği düzgün olmayan kişilere de şıklık imkanı tanımaktadır. Bu kombinleri yaparken kadın şifon gömlek modellerinden de yardım alabilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz anvelop eteklerinizi, beyaz şifon gömleklerle bütünleştirebilirsiniz.

Anvelop eteğiniz hangi renk olursa olsun beyaz şifon gömlekle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Saat, ayakkabı, çanta gibi detayları da kullanarak gözleri üstünüze toplayabilirsiniz. Nasıl kombin yapılacağı konusunda fikir sahibi değilseniz yapılan kombinlerden de yola çıkabilirsiniz.

Anvelop eteklerle mutlaka kombinlemeniz gereken parçalar şu şekildedir;

  • Şifon gömlekler
  • Oversize kazaklar
  • Bantlı stilettolar
  • Spor ayakkabılar
  • Dar atletler
  • Kruvaze bluzlar

Bu parçalar hem kısa hem de uzun anvelop kesim eteklerle rahatça kullanılabilmektedir. Bu kombinleri yapabilmek için çok fazla uğraşmanıza gerek yoktur.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu