BilimMobil

2018’e Damga Vuran En İyi Android Oyunları

ASPHALT 9 LEGENDS

Cep telefonunuzda otomobil yarışı oynamayı seviyorsanız Asphalt serisinin 2018 versiyonu sizi çok mutlu edecek. Kolayca kontrol edilebilmesi, çok gerçekçi efektler ve konsolda oynuyormuş hissini veren grafik kalitesi sizi oyunun içine alacaktır.

HADİ

Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü mobil bilgi yarışması olan Hadi, her gün 12:30 ve 20:30’da düzenleniyor. 12 sorunun tamamını bilenler arasında o yarışmadaki ikramiye eşit olarak paylaştırılıyor. İkramiye rakamı özel zamanlarda 100 bin lirayı buluyor.

DONUT COUNTY

Apple’ın bu yılın en iyilerden biri olarak seçtiği oyunda rakun rolüyle delikleri yönetiyorsunuz. Eşyaları bu deliklere yutuyorsunuz. Ne kadar çok eşya yutulmasını sağlarsanız delikler büyüyor ve daha büyük eşyalar yutabiliyorsunuz.

MONUMENT VALLEY

İlgi çekici puzzle oyun kategorisinden sayabileceğimiz oyunlarından Monument Valley, seviyelere doğru ilerlemek için perspektifleri kıvırıp kaydırıyorsunuz.

PUGB MOBILE

Fortnite konseptli bir oyun olan PUBG’nin mobil versiyonunda, dünyanın farklı yerlerinden sizin gibi 99 kişiyle aynı arenadasınız. Yüksek grafik kalitesinden faydalanmak için üst seviye bir telefon kullanmalısınız. Bağımlılık yaptığını da söylemeliyim.

MINECRAFT POCKET EDITION

Minecraft fenomeninin mobil versiyonu 2018’de çok konuşuldu. Çocukların çok sevdiği bu fenomenin 8-bit ihtişamını keşfetmek için geç kalmadınız.

HITMAN SNIPER

Hitman serisinin 2018 versiyonu çok daha heyecan verici ve gerçekçi. Karadağ’daki taktiksel görevde Ajan 47’nin en büyük keskin nişancı deneyimini yaşayabilirsiniz.

FORTNITE

Telefonda konsol oyunu deneyimini en iyi biçimde yaşatan oyunlardan biri şüphesiz Fortnite. 2018’in en çok konuşulan oyunu sayabileceğimiz Fortnite, hızlı yükselişi ve çevrimiçi meydan muharebesi heyecanıyla sizin için harika bir deneyim olacaktır.

PLAGUE, INC.

Bu yılın en tuhaf oyunlarından biri olan Plague’da bir salgını kontrol ediyorsunuz. Amacınız bu salgını dünyaya yaymak ve insanlığın bir çare geliştirmesini beklerken herkesi öldürmek.

NOVA LEGACY

Bu gelecek zaman temalı bilim-kurgu nişancı oyununda amacınız, insanlığı yok etmeye çalışan gücü etkisiz hale getirmek. Başkalarıyla çevrimiçi oynayabileceğiniz oyun konsol keyfini yaşatıyor.

Kaynak : Posta / Erdal Kaplanseren

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu