GenelTeknoloji

Will-burt Night Scan Işıklandırma Çözümleri İncelemesi

Güvencem firmasının öncülüğünde Will-burt markası ile birlikte üretimi sağlanmış olan Night Scan ışıklandırma ürünlerinin sunduğu çözümler, kullanıcıların beklentisini karşılar. Güvencem firması alanında uzman ekibi ile ışıklandırma çözümlerinde müşterilerine en doğru ürünü kullanabilmeleri açısından yardımcı olur. Will-burt tarafından üretilmiş olan ışıklandırma çözümlerinin detaylı bir şekilde incelenmesi gerekir. Will-burt Night Scan ışıklandırma çözümlerinin tüm ürünleri hakkında Güvencem firmasının öncülüğünde bilgi alabilmek mümkün olur.

Will-burt Night Scan Chief Light Tower

Will-burt tarafından üretimi sağlanmış Night Scan ışıklandırma çözümleri ürünlerinden birisi Chief Light Tower’dır. Aracın içerisinde dahili bir alana ihtiyaç duymayan bu ürün, aracın çatı kısmına takılır.

Kullanım alanları içerisinde;

 • Pompalı kurtarma
 • Orta boy kurtarma
 • Küçük çekici araçları
 • Hizmet arazi araçları gibi seçenekler yer alır.

Dönüştürü ya da jeneratöre ihtiyaç duyulmadığı anlarda bağımsız bir hava sistemi ile çalışır.

Will-burt Night Scan Vertical Light Tower

Will-burt ışıklandırma sistemi çözümleri içerisinde yer alan bir diğer üründür. Mobil aydınlatma sistemleri olarak da bilinen bu ürünler Güvencem firması ile sunulur. Dikey kule olma özelliği taşıyan bu ürün, aracın yan kısmına ya da arkasına konumlandırılır. Dikey olarak montesi sağlanan bir ışık kulesidir.

Kullanım alanları içerisinde;

 • Tam ölçekli mobil komuta merkezi
 • Ağır kurtarma araçları
 • Havaalanı kurtarma araçları
 • Yangınla mücadele araçları
 • Geniş çekici araçlar gibi alternatifler yer alır.

Will-burt Night Scan Powerlite Light Tower

Araç içerisinde ya da dışında dahili alana ihtiyaç duymayan çatı modellerinden bir tanesidir. Işık kulesi olarak da görev alan bu ürün, ters yönlere konumlandırılabilme özelliğine sahiptir.

Kullanım alanları;

 • Ağır kurtarma araçları
 • Mobil komuta merkezleri
 • Geniş çekici araçları
 • Yangınla mücadele araçları şeklinde sıralanabilir.

Maksimum ışığa gerek duyulan her bölgede bu ışık kulesini kullanabilmek mümkün olur. İsteğe bağlı olarak bütünleşik kompresör ile çalıştırılabilir.

Will-burt Night Scan Xtreme Light Tower

Will-burt’ün ürettiği ışık kulesi modellerinden bir tanesi olarak çatıya monte şeklinde kullanımı gerçekleştirebilmek mümkün olur. Tepelik araziler ve yetişkin büyük ağaçların olduğu ormanlık arazilerde kullanımı söz konusudur. 360 derece ışık ile ters noktalara konumlandırılabilir. Aydınlatma çözümleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesidir. Araba üzerine monte edildiği için kolay bir şekilde kurulumunu gerçekleştirebilmek mümkün olur. Havalı kamyon ya da kullanıcının isteğine bağlı olarak bütünleşik kompresör ile çalıştırılabilir.

Will-burt Night Scan Vertical Complete Light Tower

Vertical Light Tower ürününün başka bir versiyonu olarak Güvencem firmasının öncülüğünde Vertical Complete Light Tower’dan da yararlanılabilir. Kule şeklinde olmasından ötürü dikey olarak konumlandırılır. Arabanın arka kısmına ya da yan kısmına monte edilir. Havalı kamyona ya da bütünleşik kompresöre ihtiyaç duymadan çalışabilme özelliğine sahiptir. Alanın dar olduğu ve küçük araçların girebileceği yerler için ideal bir aydınlatma çözümü sunar.

cihan

Ben cihan, birçok projede internet üzerinde çeşitli insanlara seslendik. Bu projemiz ile de belirli kişilere seslenmeyi amaçlıyorum. Uzun zamandır çeşitli yerlerde içerikler ile karşınızdaydım. Sosyalmag.com ile yine sizlerleyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu